Jauna informācija par nelaimi, kurā gāja bojā pusaudze

tautaruna.lv 18.janvāris, 17:30
 
F64
Pagājušajā nedēļā tika vēstīts, ka Talsu novadā, vizinoties uz mašīnai piestiprināta maisa, gājusi bojā 14 gadus veca pusaudze. Meitenes skolasbiedri notikušo ļoti pārdzīvo, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Grants ceļi nelielajā ciematā ar nosaukumu “Brūzis” bija pamatīgi sasniguši, un daži vietējie jaunieši izlēma kārtīgi izpriecāties. Viņi sagādāja matraci, ko apvilka ar minerālmēslu maisu, un piesēja to pie “Audi” spēkrata aizmugures.

Uz pūšļa uzkāpa 14 gadus veca meitene un viņas paziņa. Pie stūres piesēdās pazīstams puisis un brauciens varēja sākties. Taču tad viss nogāja greizi.

Par nelaimes gadījumu ātri vien uzzināja ciema iedzīvotāji, arī jaunās meitenes draugi.

”Es uzzināju vakar vakarā. Manas draudzenes māsa man paprasīja. No sākuma domāju, ka tās ir baumas. Taču nospriedu, ka par tādām lietām nevajadzētu baumot. Tad es uzrakstīju viņas labākajai draudzenei un viņa man apstiprināja, ka Amandas vairāk neesot, “stāsta meitenes draudzene, turpinot - noskaidrojusi, ka meitene bija piestiprināta pie automašīnas un kaut kas esot nogājis greizi.

Pusaudze bija līkumā noslīdējusi no matrača un iekritusi grāvī, kur atsitās pret caurtekas cauruli un egli. Viņas paziņa iekrita kupenās, bet traumas neguva. Mediķi bija pirmie notikuma vietā un par avāriju paziņoja arī policijai.

“Centās medicīnas darbinieki atdzīvināt, bet diemžēl neveiksmīgi. Pie stūres atradās deviņpadsmit gadus vecs jaunietis, kuram ir transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Alkohols tajā brīdī nebija lietots, izelpā netika konstatēts,” stāsta Valsts policijas (VP) Talsu iecirkņa priekšnieks Mārcis Pētersons.

Jaunietes skolasbiedri par notikušo ļoti pārdzīvo. Meitene visiem patika.

Tagad likuma priekšā būs jāstājas puisim, kas jauniešus vizināja. Policija uzsākusi kriminālprocesu, kas paredz skarbu sodu.

“Saskaņā ar krimināllikumu, par šādu nodarījumu paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības,” atzīst VP Talsu iecirkņa priekšnieks.

Avots

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:18

Jaunākās diskusijas