VIDEO: Policistus Ogrē "pieķer", ignorējot Covid-19 ierobežojumus

tautaruna.lv 18.janvāris, 7:00
 
F64
Pārkāpjot epidemioloģiskās drošības prasības, kafejnīcā “Rush Cafe” Ogrē apmeklētājiem ļauj ieturēt maltītes uz vietas, ziņo “Bez Tabu” skatītājs. Tā pieķerta pusdienojam pie galda arī Ogres pašvaldības policijas vadība.
Vīrietis, kas vēlējas palikt anonīms, ziņoja, ka Ogrē, ēstuvē ”Rush Cafe”, apmeklētāji neatļauti pusdieno pie galdiem, tādējādi pārkāpjot šobrīd noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības valstī.

Raidījuma filmēšanas komanda sākotnēji ar slēpto kameru kafejnīcā iemūžināja, ka kafejnīca izsniedz maltītes gan līdzņemšanai, gan, pārkāpjot likumu, ļauj iestiprināties uz vietas. Tāpat žurnālisti novēroja, ka iestādes darbinieki un daļa apmeklētāju, kuri bija sastājušies rindā, nevalkāja sejas maskas. Daļa apmeklētāju, gaidot rindā, arī neievēroja drošu distanci.

Kafejnīcas ”Rush Cafe” saimnieks R.Mamedovs neslēpa, ka pie galdiem pusdieno arī pašvaldības darbinieki. Stāstīja arī par pašvaldības policistiem.

Par to, ka kafejnīcā uz vietas pusdieno arī pašvaldības policijas darbinieki, ziņoja arī kāds vīrietis, kurš vēlējās palikt anonīms. Ne to labāko piemēru sabiedrībai konstatēja arī radījuma komanda. Pie viena no galdiņiem kafejnīcā iegādāto pusdienu maltīti ieturēja Ogres pašvaldības policijas vadība - priekšnieks Uģis Ulmanis un viņa vietnieks Ēriks Dičs. Ogres galvenie kārtībsargi gan neielaidās sarunās ar “Bez Tabu”, tai skaitā vairījās atbildēt, kādu piemēru sabiedrībai viņi demonstrē ar savu rīcību.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Distance tomēr ir ievērota. Tad jāorganizē policistu ēdināšana patrulēšanas vietās, jo sausā ēdiena paciņas (kā armijā) viņiem netiek izsniegtas.

18.janvāris, 8:41 Atbildēt

Nu, tas Bez Tabū arī ir peredasts! Nepietiek, ka menti cilvēkiem sūdus taisa, bet šitie arī panāca, ka Mamedova kafejnīcu soda.

18.janvāris, 9:56 Atbildēt

MALAČI - BEZ TABŪ ...TĀ TURĒT. LIKAMA PRIEKŠĀ VISI IR VIENĀDI - ARĪ POLICISTI ...TAS VIŅIEM NEDOD NEKĀDAS PRIVILĒĢIJAS.......................NOSKATIES LABĀK DOKUMENTĀLO FILMU , KO RĀDĪJA 17.janvārī PA ( LTV-1 ) JO DOMĀJU , KA TUNEGRIBI ATRASTIES TUR KUR ATRODĀS ŠIE INFICĒTIE.............NENOSODI CITUS , JA SKATIES UZ CITIEM AR NAIDU , TAD SĀC APZINĀTIES ,KAS IR TEVI ......... JO NAIDS , LAUNUMS NEKAD NEBŪS TAVS SABIEDROTAIS..............LAI VEIKSME UN VESELĪBA IR AR TEVI.

18.janvāris, 11:23 Atbildēt

Paldies par labiem vārdiem un Bez Tabū arī, it kā labu gribēdami, ne jau tiem Ogres kārtībniekiem nepatikšanas sataisīja. Pašvaldības mentiem pokuj.

18.janvāris, 12:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:23

Jaunākās diskusijas