Sešgadnieks Emīls piepildījis sapni - viesojies visos Latvijas glābēju depo

tautaruna.lv 14.jūlijs 2020, 22:19
 
VUGD/Facebook
Emīlu pazīst visi Latvijas ugunsdzēsēji glābēji, jo viņš par ugunsdzēsēju darbu interesējas jau kopš 2,5 gadu vecuma un kopā ar savu mammu Baibu ir apskatījis visus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo.

VUGD ziņo, ka šodien mazais Emīls viesojās pie VUGD priekšnieka ģenerāļa Oskara Āboliņa un Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļā.

VUGD priekšnieks pateicās Emīla mammai par dēla atbalstu, savukārt Emīlam novēlēja nezaudēt degsmi un nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, kā arī panākumus, skolas gaitas uzsākot

Apmeklējot RRP 1.daļu, Emīls kopā ar daļas komandieri Agri Asupu vēlreiz apskatīja tehniku un aprīkojumu, ieskatījās depo telpās, sasveicinājās ar ugunsdzēsējiem glābējiem.

Izrādās sešus gadus vecais Emīls jau kādu laiku apciemo katru glābēju depo valstī. Piemēram, Līgo brīvdienās puisēns ciemojies Neretā, Jaunjelgavā un Aknīstē.

Viņa mērķis bij līdz skolas gaitu uzsākšanai apmeklēt visas Latvijas VUGD daļas un posteņus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Emīls zem laimīgas zvaigznes piedzimis. Droši vien arī turpmāk dzīvē veiksies. Kā Dombrauskim, Godmanim, Ļipmanam, Kalvītim un pārējiem Latvijas čiekuriem.

14.jūlijs 2020, 22:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas