Ezoterikas eksperte Elita Drāke skaidro, kāpēc radās koronavīruss

tautaruna.lv 28.mar
 
Lauris Vīksne/F64
Ezoterikas eksperte Elita Drāke uzskata, ka tas, kas tagad notiek, ir visas pasaules cilvēku domu spēka rezultāts, raksta "skaties.lv".

"Gadiem ilgi tikām dzīvojuši apātijā, apnikumā, vairs nenovērtējām dzīvi. Bagātie dzīvoja, vairs nevērtēdami naudas vērtību, gandrīz visi bijām sasnieguši stāvokli, kad nekas vairs nav labi - negribas strādāt, negribas iet uz skolu, viss ir un tai pat laikā nekā nav.

Šī gadiem ilgusī apātija izstrādāja šādu formu,’’ vīrusa rašanos enerģētisko cēloni analizē Drāke.

Viņa uzsver - šis ir ļoti īpašs laiks.

‘’Ir jāsaprot, ka nekas vairs nebūs tā, kā bija. Ir jāatlaiž pagātni. Jāpārstāj domāt par nākotni. Jākoncentrējas uz te un tagad. Un šeit ir tikai divi varianti.

Pirmais - saprast savu sūtību. Otrais - to nesaprast, un tās tad arī ir beigas. Trešā varianta nebūs. Un arī palīgu nebūs - šis laiks ir darbs ar sevi un savu ģimeni,’’ paziņo Drāke.

Aktuālākais jautājums šajās dienās - cik ilgi tā būs, kad tas beigsies? Eksperte paziņo, ka, ja tik ļoti koncentrēsimies uz nākotni, tas tik ātri un viegli nebeigsies.

‘’Ir jāpārstāj šī skriešana nākotnē. Nākotnes šobrīd nav. Neviens nevar pateikt, kā būs, un mēs nezinām, cik ilgi tas būs.

Tas, kas tagad notiek, ir sava veida karš. Tās ir enerģētiskās domu formas, kas trako un karo - tās ir jānomierina. Un tās nomierināt un šo karu pārtraukt varam tikai mēs paši, pārstājot baidīties,’’ skaidro Drāke.

Avots

Komentē 23

 
Anonīms
 

visur tik energetika un ezoterikas domu spēks. gluzi nav taa ka viruss radas tikai domu energetikas rezultata. tur bij ari klat daudz materialaks elements. tas ir tapat ka no kurienes radas meris un "spāņu gripa" vai tikai no domu spēka.

28.marts Atbildēt

Pirmā,vienmēr un visur, jebkad un jebkur, ir enerģija, motīvs, nodoms, un tikai tad realizācija, materializācija.

28.marts Atbildēt
Toto > andris.tomsons

Tiešām? Kāpēc šie enerģētiķi vēl nav sev zelta kalnus enerģējuši?

Ta kauč vienu zelta rublīti...

28.marts Atbildēt

Šitā vecā karga prātiņu ir izkūkojusi.

28.marts Atbildēt

kāda ezotēriķe,...viņa tak penzijā,...tukšziede

28.marts Atbildēt

Ja viss būtu domu spēks, tad tu pa VCA poliklīnikām nestaigātu!

28.marts Atbildēt

Pesteļotāju pļaujas laiks...

28.marts Atbildēt

Te nav nekāda sakara ne ar ezotēriku, ne ar kādiem citiem špāsīgiem prātuļojumiem. Vīrusu apzināti radīja ķīnieši, lai viegli pārņemtu pasaules ekonomiku. Tie daži desmiti tūkstošu mirušo ķīniešu (neviens nekad neuzzinās patieso bojā gājušo skaitu ķīnā) ir sīkums uz viņu 1.4 miljardiem. Paskatieties, kas šobrīd notiek vērstpapīru tirgū! Kamēr visa Civilizētā Rietumu pasaule grimst un ir mīnusos, ķīnieši jau ir krietni atguvušies un iet plusos.

28.marts Atbildēt

NRA agrāk uzskatīju par nopietnu avīzi. Vai šis ievietots jautrībai? Drāke - ezoterikas eksperte??!! Nopietni? Gan jau jokus dzenat! Kur tik šī meiča nav redzēta - i dziedam, i ballēs, i pie kāda sāniem...Un visur - eksperte vai vismaz tik zinoša, ka obligāti viņas domas kaut kur jānopublicē. Tagad daudz nevajag, lai kļūtu par zvaigzni... Tikai tās zvaigznes vairs nemirdz. Nez, kāpēc tā?

28.marts Atbildēt

NRA nekad nav bijusi nopietna avīze.

28.marts Atbildēt

Paskaidro kāpēc vīrus ir te, bet kas būs tālāk - sorry, nezin neviens :) Nopietni? Šis ir vairāk filosofisks vēstījums... at best.

28.marts Atbildēt

Apnikuši visi šie tukšie muldētāji- ekstrasensi, ezoteriķi un visādi citādi viņiem līdzīgie pļāpātāji....

28.marts Atbildēt

katrs domā kā grib, bet Lielvalstis ir noteicējas un dara kā grib.......ja grib vienu daļu Pasaules iedzīvotāju iznīcināt, tad arī tā notiek. Bet ka jāiznīcina bizness aptiekas zālēm,un visi lielie Miljonāri, kuri iedzīvojas uz godīgo strādnieku rēķina, ir jāpataisa par tik parastiem kā darba tauta. Tad arī mūsu mazā Latvija uzplauks un saņems visi vienādi.

28.marts Atbildēt

es jau atrak domāju-cik tālu tas ies un kad tas vienreiz beigsies! talak jau vairs nav kur iet! jākliedz,jaraud....Cik var tie miljonafri grābt? ...un nepietiek! -ne ba zārkā lidzi panemsi!te nu esam mes beidzot. Un saksim kā pirmatnejie-nezagsim,nemelosim, aldzinu sanemsim par nopelnito,padarito .Ta liekās naudas izšķērdēšana pa labi, pa kreisi tiem miljonariem ir JĀIZBEIDZ!

29.marts Atbildēt

Slima suņa murgi.Kāds-kādi manipulē ar pasaules iedz.un iekārtu un tagad katra tante ir eksperte.

28.marts Atbildēt

kad ''eksperte''man atdos naudu??

28.marts Atbildēt

Piekritu ka lidz sim nepareizi dzivojam un luk piedzivojam

29.marts Atbildēt

Koronovirus uztaisit maksligi un Tas kasViņu uztaisa Labi Zin pa sekam.Bet Ļoti kļudijas Palaida Džinu no pudeles unDžin ne paželos ne Vienu un Saimnieku ari .

29.marts Atbildēt

Tev piemērotāks būtu uzvārds Dorne,vai arī Bremze.

29.marts Atbildēt

Ļoti interesants viedoklis! Paldies! Lasiet tautas sašutuma izvirdumu komentāros .....nra.lv/viedokli/baib...r=5#cid1686813

29.marts Atbildēt

Nupat kā mēģināju internetā atrast , bet tas nebija iespējams . Vai kāds man nepateiktu kas par avīzi ir NRA ? Kāds ir tās pilnais nosaukums ? Kas to izdod ? Runā ka kauns nav nezināt , bet negribēt zināt . Tāpēc es gribu zināt .

29.marts Atbildēt

Vīruss radās, jo drāke laikam mēnesi nebija nazgājusies

30.marts Atbildēt

Tautiesi,visi virusi,gan ebola ,putnu gripa gan spids,ir raditi ASV laboratorijas.Tads ir mans uzskats,papetot lietas dzilak.

31.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:08

Jaunākās diskusijas