Linda Mūrniece par atmosfēru savā viesnīcā: Kā spoku pilī

Lelde Veinberga 28.marts 2020, 18:47
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Ekspolitiķe, uzņēmēja Linda Mūrniece nedēļas sākumā saviem sekotājiem vietnē Instagram parādīja, kāda atmosfēra valda viņas vadītajā viesnīcā "Hotel Roma", kura jau ilgāku laiku ir praktiski tukša valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas un jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ.

"Tā pie mums tagad. Kā spoku pilī... Bet katru stundu var citā stūrītī dzīvi pārdomāt...," ar pašbildi pustumsā dalījusies Linda.

Ekrānuzņēmums no Instagram

"Laikam neviens mūsu valstī nevar prognozēt, kas notiks rīt. Mēs principā strādājam krīzes režīmā. Šobrīd viesnīcā ir atvērts viens stāvs. Esam piedāvājuši risinājumu, ja cilvēki vēlas norobežoties no apkārtējiem un nav iespējas palikt mājās, viņi var dzīvot viesnīcā par ļoti zemu cenu. Praktiski par pašizmaksu, nosedzot tikai minimumu. Pagaidām strādā arī bārs, kamēr vien nav valdības lēmuma, ka arī bāri būtu jāslēdz. Ik pa laikam kāds cilvēks ienāk bārā, protams, ka marts ir mēnesis, kad sākas sezona. Tā kā mēs pelnām naudu tikai sezonā, janvāris un februāris ir tie mēneši, kuru laikā tērējam sezonas laikā uzkrāto naudu. Bet, tā kā šobrīd sezonā uzkrātā nauda ir iztērēta, esam nokļuvuši lielā bedrē. Viesnīcā ir 50 darbinieku, par kuriem atbildu," žurnālam "Vakara Ziņas" atklāja viesnīcas vadītāja.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Sivēnmamma viesnīcas naudiņu ir notrallinājusi,nu ir dupsī,tas ir bedrē.

28.marts 2020, 20:56 Atbildēt

Baigā jau cietusī beidzās no valsts nozagta nauda ej atpakaļ uz saeimu tālāk zagt.tagat miljards krīzei īra deputāti kļūs bagātāki un pēc tam piedzis no visiem.lai deputāti pēc tam parāda tautai kur iztērēja visu naudu tēlos muļķus ka visu nauda izmaksāja cietušajiem uzņēmumiem.kadeļ jāmaksā kompensācijas tādiem uzņēmumiem kuri atlaiž darbiniekus.darbinieki atlaisti un viņi maitas par to kompesācijas dabon .KUR LOĢIKA!!!!!!!!!!

28.marts 2020, 21:54 Atbildēt

Jums abiem mēsli vien galvā.

29.marts 2020, 1:13 Atbildēt
Sons Bjors > vitto

Mums mēsli galvā tik nevajag ja aizej piecērt šai kanti iedos tev moška izstabu uz nakti.

29.marts 2020, 22:30 Atbildēt

Plecīga dāma, tumsā pats par spoku noturētu

29.marts 2020, 19:54 Atbildēt

Vai tad nevar izvietkt viesnîcā kurdu bēgļus?

29.marts 2020, 19:54 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:25

Jaunākās diskusijas