Misānes bijušā dzīvesbiedra meita atklāj vēl nezināmu informāciju par notikušo

Viktorija Gabrjuna 19.feb
 
Ekrānšāviņš no video
Pirmo reizi Kristīnes Misānes lietu komentējusi sievietes bijušā dzīvesbiedra Johana Groblera meita Anzela Groblere, kura uzskata, ka Misāne ir mele, raksta portāls "jauns.lv".
Anzela uzskata, ka Kristīne rūpīgi plānoja savas meitas nolaupīšanu.

"Kristīne Misāne rūpīgi plānoja manas mazās māsas nolaupīšanu vairāk nekā nedēļu, pirms viņa pameta Dienvidāfriku. Viņa nelegālā veidā iegādājās SIM karti, ziemas apģērbu, atvadījas no draugiem un uz noliktavu pārvietoja mēbeles, ko viņa lietoja sev izīrētajā namā. Viņas telefons tika atstāts mājā, pievienots pie lādētāja, arī mana tēva automašīna, kuru viņa izmantoja, tika pamesta ar atslēgām salonā. Aizejot projām no savas apmešanās vietas, viņa atvadījās no apsargiem. Šo visu viņa darīja pirms, tā dēvētās, steidzamās Dienvidāfrikas pamešanas.

Svarīgākais gan ir tas, ka viņas māsa Mārīte Batraka, kā pati to ir atzinusi, palīdzēja Kristīnei iegādāties aviobiļetes. Pēcāk noskaidrojās, ka biļetes izlidošanai ir nopirktas 2018. gada 16. maijā, Portugālē. Piecas dienas pirms iespējamā vardarbīgā incidenta [no tēva Johana Groblera puses], kas it kā esot noticis 2018. gada 20. maijā. Tāda visnotaļ laimīga sagadīšanās, ka biļetes viņa nelegāli nopirka piecas dienas iepriekš un, neievērojot tiesas uzliktu ierobežojumu, - neizvest bērnu no Dienvidāfrikas Republikas teritorijas. Jābūt gaišreģim, lai piecas dienas iepriekš paredzētu gaidāmus draudus un “izvarošanu”, " pauž Groblera meita.

Viņa uzsver, ka Kristīne Misāne esot ļauns cilvēks.

"Patiesais iemesls, kādēļ Kristīne pameta Dienvidāfriku ir eksperta rekomendācija [tas esot piesaistīts pēc abpusēja Kristīnes Misānes un Johana Groblera piekrišanas], ka manai mazajai māsai būtu pamatā jāuzturas pie tēva nevis mātes. Iemesli tam ir vairāki, taču, ņemot vērā to, ka ir runa par mazgadīgu bērnu, es nevaru tos atklāt.

[Johans Groblers] ir mīlošs tēvs un būtu jāuzsver, ka tieši viņš lēma izbeigt attiecības ar Kristīni Misāni, viņas uzvedības pret mums - bērniem - dēļ, kas mūsu puses ir apgalvots medijos un publicētajā video.

Kristīne Misāne ir ļauns cilvēks. Tieši viņa šajā stāstā ir pāridarītāja un mele. Sākumā viņa apvainoja manu tēvu, tad Dienvidāfrikas cilvēkus, tad Latvijas valsts pārstāvjus un arī Dāniju.

Jums būtu jāņem vērā viens gadījums, par kuru var pārliecināties arī Latvijā. Kristīne Misāne Dienvidāfrikā un Mozambikā pasniedza sevi kā Dr. Kristīni Misāni - advokāti, kurai ir doktora grāds tiesību zinātnē.

Pēcāk tika noskaidrots, ka viņai ir vien juristes diploms [trīs gadu studijas], viņai nekad nav bijis advokātes statuss un doktora grāds. Šis ir tikai viens no piemēriem Kristīnes Misānes uzvedībai un nemitīgajai joņošanai apkārt pa pasauli, vienlaikus iznīcinot citu dzīves un bēgot no atbildības par savu rīcību. Māte, kura mīl savu bērnu, nenošķirtu viņu no mīloša tēva.

Izlemiet paši, kurš ir patiesais upuris un kurš ir krāpnieks. Visa Kristīnes versija par notikušo ir farss, un vienīgie cietušie šeit ir mana mazā māsa un mēs kā ģimene. Manā skatījumā Kristīne Misāne šajā stāstā ir vienīgā, kura pārkāpj cilvēktiesības un viņai būtu jāstājas tiesas priekšā Dienvidāfrikā. Mūsu valstī persona ir nevainīga, kamēr netiek pierādīts pretējais. Ja viņa ir nevainīga, viņai nav iemesla uztraukties. Taču Kristīne pārkāpumus atzīst, kā rezultātā problēma ir šāda: viņa nevēlas atbildēt par savu savtīgo un kriminālo rīcību. Kristīne nerespektē nedz Dienvidāfrikas, nedz arī Dānijas likumdošanu," pauž Groblere.

Jau vēstīts, ka Dānijas apgabaltiesa nolēma paturēt apcietinājumā par sava bērna nolaupīšanu Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) apsūdzēto Misāni, kas faktiski nozīmē, ka viņa 20.februārī tiks izdota.

Pēc Misānes pārstāvju sniegtās informācijas, piektdien tiesā tika vērtēts, vai sieviete būtu atbrīvojama, jo viņa varētu būt jau izcietusi sev piemērojamo sodu, vai arī viņa būtu izdodama tiesāšanai Dienvidāfrikai, kur viņai draud 15 gadu cietumsods par pašas bērna nolaupīšanu un citām apsūdzībām.

Misānes pārstāvji aģentūru LETA iepriekš informēja, ka sieviete 2011.gadā iepazinusies ar DĀR pilsoni un pēc četriem gadiem abiem piedzimusi meita. Taču starp abiem vecākiem sākušies konflikti, kas sākotnēji bijuši finansiāli motivēti. Pēc tam vīrietis vienpusēji nolēmis pārtraukt attiecības un esot sācis vardarbīgi izturēties gan pret Misāni, gan pret abiem ģimenes nepilngadīgajiem bērniem.

Baidoties par savu un savu bērnu drošību un dzīvību, 2018.gada maijā Kristīne nolēmusi meklēt patvērumu Latvijā, norādīja radinieki. 2018.gada decembrī Misāne devusies darba braucienā caur Kopenhāgenu uz Mozambiku, taču, šķērsojot robežu, viņa aizturēta, jo bijusi Interpola meklēšanā. DĀR bija norādījusi, ka Misāne tiek meklēta par bērna nolaupīšanu. Tagad DĀR sievietei draudot 15 gadus ilgs cietumsods.

Šo lietu tika piedāvāts Pārņemt Latvijas prokuratūrai, taču tas netika darīts, jo, kā iepriekš skaidroja prokuratūra, Misānei DĀR tiek inkriminētas darbības, kas Latvijā neparedz nozīmīgus sodus, attiecīgi Eiropas apcietinājuma orderi par šīm darbībām nav bijis likumīga pamata pieņemt. Attiecībā uz citu iespējamo Misānes rīcību, kas teorētiski varētu atbilst krāpšanai un dokumenta viltošanai, Latvija, ņemot vērā pierādījumu trūkumu, nevarētu garantēt personas kriminālvajāšanu Latvijā, norādīja Latvijas prokuratūrā.

Avots

Komentē 20

 
Anonīms
 

Kā var nolaupīt bērnu, ko pati dzemdējusi, bļē?

19.februāris Atbildēt

var nolaupīt,ja eksistē tiesas lēmums par aizliegumu bērnu izvest no valsts.

19.februāris Atbildēt
Valdis Panks > dzintra.5afe6f04c82ee

Nu ja! Māte dzemdēja bērnu atpakaļ! Tā nav laupīšana bet kļūdas labojums!

19.februāris Atbildēt
Dace > dzintra.5afe6f04c82ee

cilvēki nevar -t sk bērni nevar piederēt kāda tāpēc Misāne nav kīlniekos sagrāusi ''SEV PIEDERPOŠO""

Misāne nelikumīgi un noziedzīgi valda SEV NEPIEDEROŠO

..........;;

mātītei nerodas īpašuma tiesības tāpēc ka dzemdējusi--- Misāne noziedzīgi izlieto nepilngadīgas personas ''aprūpes tiesības'' kuras patiesībā ir zaudējusi jo izdarījusi virekni noziegumu iesaiostot nepilngadīgo

.... tādu Misāmi liel;gabalšaqviena attālumā tagad nav pieļaujams laist pie nepilngadīgajiem

......................................................

nav tāda ""SAVA BERNA "" -- spurn izškaidsīt par šo demagoģisdko smidīgo un feiko ''jēfdzienu ""

19.februāris Atbildēt

Nelietes visu ko var izdarit.Melot ,otru pazemot tas vinam labi padodas.Es tac ieprieksejos rakstos rakstiju kas vina ir par cilveku.Mans rakstitais apstiprinajas.Vina ir rudita AFERISTE,un vel tagad iesaista Latvijas valsti,kuru vina bija pazemojusi,piesmejusi,un tagad Latvija glabiet mani.Pasaules blandona,un valsts nodeveji tikai ta rikojas.To ka vina mantrausibas del ir nodzerusi savu veselo sapratu tas man ir 100% skaidrs.Savas dzives gajuma neesmu vel sastapies ar tadiem gadijumiem ka tevs varetu savus bernus terorizet,un vajat.Bet tiesi otradi.Savas neapmierinatibas del mates to viss vairak pielieto,un vainu uzgruz viriesiem virsu.Es tai ellei esmu izgajis cauri,un tapec es sava dzive vairs nevienu PADLU nevelos redzet,un atbalstit.Tiku vairakkart pliks pataisits,apzagts,pazemots.UN TAD MATITEM IR LIELAKA PRIEKSROCIBA NEKA TEVIEM.BARINTIES ATDEVA MEITU MATEI,UN PEC TAM NEPAGAJA NE 3 MENESI MEITINA TIKA NOINDETA.Ja meitina butu palikusi pie manis,es vinu butu izaudzinajis,un butu dziva.To tikai Latvijas likumdosana var dabut gatavu.Taisnigu tiesu tadam,un Latvija lai pamacas no tadam valstim,ka tevi nav tie AFERISTI pret saviem berniem.Ta luk.

19.februāris Atbildēt

Nelegāli iegādājas ziemas apģērbu un sim-karti. Meloja, ka ir juriste kaut-gan bija tikai juriste. Slikts cilvēks -jo slikti runāja par manu tēvu, tad par Dāniju un tad par Latviju. Vediet viņu mūsu smirdīga cietuma, kur cilvēki mirst ka mušas, tur viņa var gadiem gaidīt tiesu un skaitoties ne pie ka nevainīga sēžot cietumā vai nomirstot nesagaidot tiesas spriedumu. Ideāli.

19.februāris Atbildēt

Kā var nolaupīt pats savu bērnu..

Attiecības jāveido pēc brīvprātības principa, jo mēs taču brīvprātīgi ziedojam viens otram laiku, līdzekļus un savu dzīvi. Tādēļ nedrīkst viens uz otru dusmoties, vardarbīgi izturēties, pacelt balsi un pavēlēt. Drīkst tikai vēlēties lūgt un vienoties. Ja šis princips netika ievērots, tad attiecības jau pašas par sevi ir zināmā mērā kā cietums.

19.februāris Atbildēt

te nu gan ir ko atklāt. Māte nebūtu māte , ja laicīgi neglābtu savus bērnus. Ir taču skaidrs, ka paļauties uz DAR taisnīgu tiesu, uz teva želastību un godprātību būtu naivi. Sieviete sgatavojās nolaupija un pareizi darija, tikai pie visa tā nevajadžeja braukt atpakāl uz šo valsti. Tā arī bija viņas fatļā kļuda.

19.februāris Atbildēt

Visiem skaidrojumiem ir divas puses.J;us tur klāt nebijāt.Tātad,ko jūs aizstāvat,un,ko noliedzat?\nu man,piemēram,neticās,ka Misānes kundze ir tik balta un pūkaina.

19.februāris Atbildēt
Aija Snikere > ligita.brudere

Es nezinu, balta vai pūkaina, bet savu bērnu, protams, es nevienam neatdotu.

Jau no iesākta gala man šī situācija tīra nelikās, bet Dievs vien zina, kurš tur kuru un kāpēc, bet savu bērnu es neatdotu, jo pa lielam vīrietis ir un ir vairāk tēviņš. Par tēvu viņš ir kopā ar sievieti ( saku, pa lielam) Var jau būt un ir arī mātītes, bet sieviete, normāla sieviete savu bērnu neatstās!!!

Vai šeit, Misanes rīcību tiešajošās sievietes ir mammas???

Jūs atstātu savu bērnu pie vīrieša, ar kuru jums ir nesaskaņas???

21.februāris Atbildēt

She is mother and she always be first,mother is special. She give a birth for his daughter and you can’t complain about this. If in south Africa is normal to ruin psychology child’s and put mother in prison and you think this girl be happy,you have very big mistake in your mind and you will be evil. And all information what I reed I understand you only revenge. And South Africa not very good place where can child grow,this place very dangerous and criminal.

19.februāris Atbildēt

Human is human no matter the gender, skin-colour or place from where you come. Mothers can be just as evil as fathers, and basing all your story on just she-said is like crossing a road and looking only in one direction. There's a reason why she hadn't been released from Danish prison or you are going to say that it's because that Denmark is also unfair and ''not a good place''? The amount of propaganda in Latvian media blaming everyone, just not her is jaw-dropping and accusing Denmarks court to be unjust is laugfable, comparing it to Latvian court...

20.februāris Atbildēt

We all stand for Kristine Misane!!!!!!!!

19.februāris Atbildēt

No we don't

20.februāris Atbildēt

Ka cilveks vispar musdienas var parakstit jebkadu dokumentaciju, nezinot likumdoshanu, tradicijas un ieradumus valsti, kura viniem nav pat pilsonja statuss.... tiesas aizliegums uz berna izvezshanu no valsts tachu ari uz kaut kada iemesla pamata tika izsniegts...... manuprat, te ne viena ne otra puse nav godiga, zhel ka ciesh berni!!!!!

19.februāris Atbildēt

Ko sēsi, to pļausi. Un katram savs krusts jānes, neizbēgami un godīgi. Žēlastību? Vispirms nožēlojam grēkus un tad palūdzamies.

19.februāris Atbildēt

Jautājums, kur un kādā veidā sis labais Tetis tika pie trīs berniem no ieprieksejam attiecībām, kur siem berniem ir Māte

19.februāris Atbildēt

Loģiski, ka meita no pirmās laulības aizstāvēs tēva pozīciju, ja vien arī tā nav bijiusi piespiedu vai kāda cita abpusēji izdevīga darījuma motivēta

darbība! Kas nebūt nav izslegta!

20.februāris Atbildēt

Mums Latvijā tiešām nav nekas svarīgāks par šo murgu?Pati vainīga,lai sēž.

21.februāris Atbildēt

Mans uzskats - Kristīni Misāni bija jāizdod sodīšanai DĀR (valstij, kurā atšķirībā no Latvijas tiek ievērotas vecāku tiesības un pildīti likumi). Latvijā ir nepareiza pieeja tēva tiesībām, kas mantota no Padomju Savienības - taisnība tam (jeb vienmēr- tai), kurš skaļāk brēc. Ne Padomju Savienībā agrāk, ne arī Latvijā tēvu - vecāku tiesības netiek ievērotas, tiek pārkāptas. Īstenībā nekas nav noticis - DĀR pieprasīja izdot sodīšanai Latvijas pilsoni par izdarītiem likumpārkāpumiem. Visiem būtu bijusi laba, uzskatāma mācība. Arī Misānei

23.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:39

Jaunākās diskusijas