Juris Millers asi kritizē studentus Latvijas augstskolā

tautaruna.lv 29.mar 2019
 
F64
Producents Juris Millers mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar savu pieredzi, lasot lekciju studentiem kādā Latvijas augstskolā.

Millers ironizē par studentu zināšanām.

"Šodien lasīju lekciju 4.kursa studentiem vienā no Latvijas augstskolām. Uz jautājumu, kas ir Mirdza Ķempe, neviens nezināja atbildi, bet par Jāni Peteru dzirdēts, ka viņš Atmodas laikā palīdzēja rakstniekiem. Viss, kas jums jāzina par LV skolu izglītību," raksta Millers, savā ierakstā piesaucot arī izglītības ministri Ilgu Šuplinsku.

Uz jautājumu, kurā augstskolā Millers uzstājies ar lekciju, viņš konkrētu skolas nosaukumu nemin, tik piebilst, ka tā ir "klasiska un respektabla Latvijas augstskola".

Viņš gan uzver, ka akcents nav uz augstskolu, bet uz vidusskolas programmas kvalitāti - kādi skolu absolventi tiek "palaisti dzīvē".

Tikmēr daži komentētāji uzsver, ka ne visiem studentiem ir detalizēti jāpārzina latviešu literatūra.

"Kādas nozares bija šie studenti? Patiešām neredzu pievienoto vērtību tam, ka visi perfekti pārzina latviešu literatūru," teikts kādā komentārā.

Juris Millers ir pasākumu producents, žurnālists, vairāku grāmatu, lugu un dziesmu tekstu autors, kā arī vēstures entuziasts.

Komentē 4

 
Anonīms
 

patiešām ārprāts un kāds vēl"neredz pievienoto vērtību"tam,ka visi perfekti pārzin latviešu literatūru.Vai tad Millera kungs rakstīja,ka lasījis lekciju kādā ārvalsts augstskolā?Vai tad ,ja latvietis zin,kas ir Ķempe un Peters,nozīmē,ka viņš perfekti pārzin latviešu literatūru?Manuprāt to Latvijā zin katrs stulbenis,kas savā dzīvē nav izlasījis nevienu dzejas grāmatiņu.Tad jājautā,kas vispār tiek mācīts Latvijas skolās

29.marts 2019 Atbildēt

Komūn-isma vērtība bija sabiedrība un literatūra bija svarīga sabiedrības saistviela.

Nu esam kapitāl-ismā, kur galvenais ir kapitāls un viss, ar ko nevar pelnīt - lieks.

Kapitālisms patreiz iegūst neo-humānisma vaibstus un tas vieš cerību atgūt vēl kādu cilvēcības iezīmi.

30.marts 2019 Atbildēt

Vai šis ir tas pats Millers, kura vārds figurēja kā viena no centrālajām personām pedofīlijas skandālā?

31.marts 2019 Atbildēt

Ja lekcijas lasīja Millers, tā nebija tehniskā, matemātiskā vai dabaszinību novirziena studiju programma, kam būtu saprotamāk nezināt Ķempi vai Peteru.

4.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:07

Jaunākās diskusijas