Te ir darbs: Alga no 717 eiro, piemaksas, apmaksāts transports

Līga Nestere 24.mai
 
"Orkla Confectionery & Snacks Latvija"
"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" savā facebook kontā publicējis informāciju, ka meklē darbiniekus vasaras sezonai.

"Nāc strādāt uz Orkla Logistics Latvija starp LAIMA, Ādažu Čipsi, un SELGA, kā arī Spilva un Gutta Latvija gardumu kalniem un saņem:

- Sākot no 717 EUR mēnesī;
- Piemaksas;
- Apmaksātu transportu uz/no darba;
- Bezmaksas pusdienas un uzkodas;
- Foršu kolektīvu un modernus darba apstākļus;
- Pēc pārbaudes laika - veselības apdrošināšanu.

Tavos darba pienākumos ietilps:
- Pārtikas preču komplektēšana atbilstoši klientu pasūtījumiem;
- Preču iekraušana un izkraušana.

Darbs no pirmdienas līdz piektdienai pēc maiņu grafika.
Maiņas: no plkst.5:00 līdz 14:00; no plkst.14:00 līdz 23:30; no plkst.18:00 līdz 24:00; pēc nepieciešamības darbs arī sestdienās.
Darba vieta: Rīgas rajons, Siguldas šoseja 1e, Berģu Loģistikas centrs

Ja esi precīzs, apveltīts ar fizisku izturību un vēlies strādāt dinamiskā vidē, PIESAKIES:
sūti CV ar norādi „Krāvējs/ Komplektētājs” uz e-pastu konkurss@orkla.lv vai piesakies telefoniski - 67080395," lasāms sludinājumā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

717 uz rokas vai bruto?ja bruto?...paldies

24.maijs Atbildēt

Latvijā nav atļauta 9,5h gara darbadiena! Ja būtu normālāks darbalaiks, tad tādu darbu mierīgi varētu darīt skolēni. Pieaugušie par tādu algu gan nevar atļauties strādāt.

24.maijs Atbildēt

Latvijā nav atļauts nepārtraukti strādāt ilgāg, kā 24 stundas no vietas, ja darbu nav iespējams organizēt citādi...Bet 9,5 var strādāt, ja tā ir minēts koplīgumā vai noslēgts līgums par summāro darba laiku!

27.maijs Atbildēt

Pilnīgi nesaprotami darba laiki. Pieņemsim es ar lielāko prieku vēlētos strādāt šajā uzņēmumā! Kā? Kā - no Bolderājas nokļūt darbā, lai to UZSĀKTU 05:00???! Un tas pats - kā - nokļūt mājās (Bolderājā) (da arī jebkurā citā rajonā!) - ja darbs beidzas 23:30 - 24:00. ???!

Man šādos gadījumos gribās vienmēr bļaut! Velns parāvis! Kad Jūs būvējāt un veidojāt šādās vietās darba vietu - Jūs uzdevāt sev jautājumu - a kā cilvēki tiks līdz šai vietai?! Īpašnieki un priekšnieki par to nedomā - viņiem ir mašīnas! A prastajiem ļautiņiem NAV mašīnu! Un šādu darba atrašanās vietu ir daudz! Jā - man vajag darbu! Jā - es laikam pat gribētu veikt šādu darbu! Bet! Es nu, nekādīgi neredzu iespējas - kādā veidā aizkulties uz vels viņ zin kurieni! Man vajag darbu un es gribu strādāt - bet es nēesmu gatava veltīt pa 2'ām un pat vairāk stundām kuļoties pa 3 transportiem no rīta UZ darbu un tik pat ilgu laiku un transportiem NO darba (a ja vēl pieskaita sastrēgumu laikus!!!!!!!)

?!?!?!!!!!?

25.maijs Atbildēt

ja nav auto tad ir tak MAXima veikals tava rajona, darbs tak ir

25.maijs Atbildēt

dēļ grašiem es ne taisos savu veselību strādāt spānījā tādā pašā darba sfērā maksā 1900 euro

25.maijs Atbildēt

Ko tad esi vēl te?

27.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:20

Jaunākās diskusijas