Futbola zvaigzne Ronaldinju uzsācis pagalam netradicionālas attiecības

tautaruna.lv 24.mai
 
Sputnik / Scanpix
Kādreizējā Brazīlijas futbola zvaigzne Ronaldinju plāno mīt gredzenus ar uzreiz divām sievietēm vienlaikus, ziņo bulvārprese. Kā tad tā?
Abas dāmas algotu darbu nestrādājot, iztiekot ar apmēram 2000 eiro mēnesī, kurus Ronaldinju katrai no viņām sniedz kabatasnaudā.

Ronaldinju šī gada augustā plāno noslēgt laulību ar abām savām līgavām - Priscillu Koeljo un Beatrisi Souzu.

Kopš 2017.gada decembra, visi trīs dzīvojot kopā ''harmonijā'' Ronaldinju daudzus miljonus eiro vērtajā savrupmājā Riodežaneiro.

Futbola zvaigzne ar Beatrisi attiecības uzsācis 2016.gadā, tomēr paraēli turpinājis būt kopā arī ar ilggadējo draudzeni Priscillu.

Abas dāmas arī algotu darbu nestrādājot, iztiekot ar apmēram 2000 eiro mēnesī, kurus Ronaldinju katrai no viņām sniedz kabatasnaudā. Interesanti, ka viņš arī abām dāvina identiskas dāvanas, kā arī faktiski visos ceļojumos un vizītēs dodas kopā ar viņām.

Visbeidzot, šī gada janvārī viņš abas bildinājis, uz ko dāmas teikušas ''jā''.

Interesanti, ka Ronaldinju poligāmiskās attiecības nosodījusi viņa māsa Deizija, kura kāzas apmeklēt negrasoties. Arī Priscillas tuvinieki neesot sajūsmā, ka viņa futbolista uzmanību dala ar vēl vienu sievieti.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Lūk to es saprotu! Respect un balta skaudība!

24.maijs Atbildēt

Ufff,izlasot virsrakstu pirmā doma bija-atkal viens peģiks?,bet nē-nu patīk džekam ar divām babenēm-lai tak draiskojas,galvenais katradicionāli nevis kā tie zilie lopi!

27.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:25

Jaunākās diskusijas