"Puteņa biļetes" šogad netiks ieviestas

tautaruna.lv 3.decembris 2021, 10:55
 
Mārtiņš Zilgalvis / F64
Iepriekšējos gados, ziemas mēnešos, kad putenis un lielais sniega daudzums radīja apgrūtinošu braukšanu Rīgas ielās, tika ieviestas "puteņa brīvbiļetes". Šogad Rīgas dome nolēmusi tādas neieviest.

Domes satiksmes departaments iepriekš norādījis, ka tikai pēc prognozēta septiņu centimetru bieza sniega drīkstot izsludināt “puteņa biļetes”, kas paredz, ka autovadītāji var sabiedrisko transportu Rīgā izmantot bez maksas.

Šogad "puteņa biļetes" netiek plānots ieviest, mikroblogošanas vietnē "Twitter" ziņo Rīgas dome: "Saistībā ar Covid-19 izplatību un ārkārtas situāciju valstī, "puteņa biļetes" netiek ieviestas, jo pašvaldība neveicina nekādas darbības, kas varētu palielināt pasažieru skaitu sabiedriskajā transportā."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Man teica, ka Jēkabpilī gan tādas būšot.

3.decembris 2021, 11:15 Atbildēt

Nav vajadzīgas tās brīvbiļetes, jo visi aktīvie tāpat jau strādā attālināti

3.decembris 2021, 13:15 Atbildēt

Zaķiem vienmēr jebkurā gada laikā ir putenis

Pareizi nevajag ja es pārvietojos ar velo uz darbu kāpēc senāk nedeva tikai auto kam vieglāk auto vai velo braucējam pārvietoties

4.decembris 2021, 21:51 Atbildēt

1,5 gadu laikā ar viltotiem testiem izspieduši knapi 14% saslimušo. Tā esot epidēmija? Epidēmijas laikā bija puteņa biļetes un nevajag stāstīt pasakas. Šobrīd nekādas epidēmijas nav un RS vienkārši cieš milzīgus zaudējumus valdības idiotisma dēļ. Tāpēc arī nav puteņa biļetes.

5.decembris 2021, 10:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:48

Jaunākās diskusijas