Pircēju nepatīkami pārsteidz lielveikalā nopirktās vēja kūkas

tautaruna.lv 20.jūn
 
Ekrānuzņēmums no Facebook/Slepenais pircējs
Kāds pircējs piedzīvojis vilšanos par lielveikalā nopirkto vēja kūku jeb "Vecrīgu" pildījumu un savu sašutumu publicējis sociālajā vietnē Facebook profilā "Slepenais pircējs".

Kā norāda ieraksta autors, vēja kūkas iegādātas lielveikalā "Maxima" un viņu nepatīkami pārsteidzis niecīgais krēma pildījums.

Kā par "Vecrīgu" pildījumu ironizē pircējs, "ir redzams ietaupījums".

Tikmēr komentāros viedokļi dalās. Daži no komentētājiem arī piedzīvojuši līdzīgu vilšanos. "Nu jā, tās tādas ir... Vai nogaršojāt kruasānus ar pildījumu? Lieta ir tāda, ka pildījuma tur vispār nav..." raksta kāda komentētāja.

Daudzi savukārt norāda, ka nesaskata neko savādu un paši šajā lielveikalā vienmēr iegādājušies garšīgas šī veida smalkmaizītes. "Nu nezinu, Purčikā Dzelzavas "Maxima" man ļoti garšo "Vecrīgas", pildījuma ir ļoti daudz, es pat gribētu mazāk, bet ne par to ir stāsts. Viennozīmīgi, ne visur tā ir," norādīts vienā no komentāriem.

Jāatzīmē, ka par ierakstu interesējušies arī lielveikala "Maxima" pārstāvji: "Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Vai varam lūgt precizēt veikalu, kurā tika nopirkta prece un laiku, kad tas noticis?"

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kāpēc, iespējams šis pats pircējs, aiznesot mājās no offisa līmlapiņu paku, vai aizskrienot darba laikā nopirkt šo vēja kūku, nemaz neuztraucas, ka kādam būs jānopērk viņa "taisītā" vēja kūka bez pildījuma?

Kāpēc viņš(viņa) neuztraucas un neraksta sašutuma pilnu sūdzību, kad publicēts raksts,kurā min miljonu eiro (biezpiena) nozagšanu no valsts pārvaldītiem īpašumiem (vēja kūkām), bet dusmojas par nieka tējkaroti biezpiena kūciņā?

Tikmēr, kamēr nav pašam jānopērk tukšā kūciņa!

Tad nav ko brīnīties, ja jums kāds liek samaksāt par nozagtu biezpienu...

20.jūnijs Atbildēt

Nezinātājiem: Vēja kūka ir Vēja kūka,un Vecrīga ir Vecŗīga.

Tās ir divas dažādas kūkas, ar dažādu pildījumu:)

21.jūnijs Atbildēt

Zinātājai: ja jau tad jau!

Varbūt varēji pateikt arī to, ka

Vēja kūku pilda ar putkrējumu, bet

Vecrīgai "iekšās" ir biezpiens?

21.jūnijs Atbildēt

Labi, ka Jēkabpilī nav ne Vēja kūku, ne Vecrīgas kūku.

21.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:34

Jaunākās diskusijas