Cilvēkus lidmašīnā pamatīgi nokaitina sievietes izlaistie mati

tautaruna.lv 20.jūl
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / F64
Austrālietis Davids dalījies ar attēlu no lidmašīnas, kas izsaucis asas debates soctīklos, raksta ārvalstu mediji.
Kāda sieviete nofotogrāfēta lidmašīnā pārlikusi savus garos matus pār krēsla malu, tādejādi aizsedzot krēslā esošo ekrānu sēdētājam aiz viņas, vēsta "Daily Mirror".

Pēc publicētā attēla, cilvēki komentāros izpauduši dusmas, norādot, ka šāda rīcība ir ļoti rupja. "Cik rupji. Kur ir šķēres, kad tās vajadzīgas?" teikts kādā komentārā. Kāds cits raksta: "Tas ir riebīgi... Nestāstiet man, ka viņa nezina, ko dara. Ja vien viņa nav tādi muļķe."

Tomēr ne visi komentētāji ir negatīvi noskaņoti pret meitenes rīcību. Kāds vīrietis norādījis, ka cilvēks aiz sievietes lasa grāmatu, tāpēc viņam ekrāns nav nepieciešams. Kādā komentārā norādīts, ka nav saprotams, kāpēc cilvēki tā satraucas par šādu situāciju un tā vietā, lai pieklākīgi aizrādītu par šādu rīcību, tā tiek bildēta un ievietota soctīklos.

Ekrānšāviņš/Facebook

Jāteic, ka šis nav vienīgais gadījums, kad šāda rīcība ir nokaitinājusi cilvēkus, jo arī citi pasažieri ir dalījušies ar līdzīgu negatīvo pieredzi.

Ekrānšāviņš/Twitter

Komentē 2

 
Anonīms
 

Par to parasti aizrāda, es arī aizrādīju bļaustīgai bābai mikriņā, ka viņas vaimanas par neatvērto lūku man bojā braucienu (un ceļ spiedienu) un ka nevajag man ausī bāzt viņas netīro salveti. Bet nu tā bija kaut kāda žagata un rimās tikai tad, kad pārsēdos uz brīvo vietu citur.

29.jūlijs Atbildēt

Sūdzēšanās pierāda paša cilvēka bezspēcību...Aizrādi uz vietas pats un problēma atrisināsies.

1.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:54

Jaunākās diskusijas