Monika Levinska atbildējusi, kas bijis sliktākais karjeras padoms viņas dzīvē

tautaruna.lv 20.jūl 2019
 
Reuters / Scanpix
Monika Levinska, kura pasaulē kļuva pazīstama pēc skaļā seksa skandāla ar Bilu Klintonu, pēc daudzajiem gadiem spējusi par situāciju pajokot.

Amerikāņu rakstnieks Ādams Grants savā Twitter kontā publiski aicinājis clvēkiem atbildēt par sliktāko padomu, kādu tie saņēmuši karjeras ziņā.

Bēdīgi slavenā Baltā nama praktikante publiski atbildējusi: "Prakse Baltajā namā izskatīsies lieliski tavā CV".
Cilvēki komentāros ir sajūsmā par Levinskas atbildi. Kāds no komentētājiem norāda, ka fakts, ka viņa spēj pasmieties par to, kas gadiem sagādājies "sāpes un ciešanas ir iedvesmojoši". Tomēr ne visi komentētājis ir tik saprotoši, daži joprojām pārmet Levinskai afēru ar precētu vīrieti.

Ekrānšāviņš/Twitter

Monika Levinska kļuva bedīgi slavena, kad nāca gaismā viņas seksuālās attiecības ar torreizējo ASV prezidentu Bilu Klintonu, viņas prakses laikā Baltajā namā. Kamēr Bilam Klintonam sabiedrība brīnumainā kārtā "piedeva", Monikas Levinskas reputācija un karjera bija sabojātas. Šobrīd Levinska aktīvi iesaistās dažādās kustībās par sieviešu tiesībām un publiski iestājas pret emocionālo vardarbību.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Slepenā dienesta aģente-uzdevumu savu-veica. Augļi gan-nesniedza cerēto pilnībā.Bilam-pie-de-va. Kādu piekāpību-kādā-jautājumā-no-Prezidenta-varbūt-izdevās-izņurcīt.

22.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:18

Jaunākās diskusijas