"Es biju vienkārši šokā"; Pircēju pārsteidz agresīva pārdevēja kādā Rīgas lielveikalā

tautaruna.lv 18.sep 2018
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. / F64
Kāda sieviete pastāstījusi par negatīvu pieredzi, iepērkoties tirdzniecības centra "Spice" veikalā "Milani".
Es biju vienkārši šokā par tādu negaidītu agresiju no pārdevējas puses.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka bijusi iepirkties kopā ar bērnu, kam vēlējusies iegādāties apavus.

"Iepērkoties veikalā "Milani", t/c Spice, pirmoreiz uz savas ādas izjutu tādu nelaipnu apkalpošanu. Mēs ar bērnu nevarējām precīzi izlemt par pareizo izmēru "Geox" apaviem un beigās tomēr griezāmies pie blondās pārdevējas... Palīdzības un konsultācijas vietā saņemu morāli par to, bez maz vai, cik es esot slikta māte, ka nedzirdu, ko saka bērns, ka es esot bērnam pirms tam tikai pirkusi apavus, kas ir lielāka izmēra, tāpēc bērns nevarot pats izlemt... Es biju vienkārši šokā par tādu negaidītu agresiju no pārdevējas puses..." raksta sieviete.

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka neizprot, kādā veidā izpaudās pārdevējas agresija un par ko ir jābūt šokā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Sūdzības pārsvarā raksta sievietes un,piedodiet,demonstrē savu stulbumu.Biezi brinos- kur bija problēma,par ko sūdzas? Izaugusi paaudze ar degunu telefonos,grāmatas nav lasījuši,intelekts zems...dzīvei nesagatavoti selfiju taisītāji,nu skumji

18.septembris 2018 Atbildēt

mammai jamaacaas uzklausiit beernu peec tam apvainot pardeveeju,mannaa skatiijumaa paardeveeja peec teiktaa ir pareizi pateikusi ,ka ja beernu nedzird un dara ko pati grib tad prieks kam vispaar kaadam ko prasiit.Stulba mamma grib atrast sev lidzigus....

18.septembris 2018 Atbildēt

ŠOKS - t.i. organisma pastiprināta reakcija uz kādu ārēju kairinājumu, kas izraisa asinsrites traucējumus.

Šoka rezultātā samazinās organisma audu apgāde ar asinīm, un līdz ar to šie audi sāk nesaņemt arī skābekli.

Cietušais, sākumā, parasti ir ļoti nemierīgs un uzbudināts - no malas viņš izskatās gluži kā piedzēris, tikai nav raksturīgās alkohola smakas no mutes, bet vēlāk aina kļūst gluži pretēja - arī neadekvāti situācijai - cietušais kļūst pārāk vienaldzīgs, apātisks, līdz beidzot iestājas dziļa bezsamaņa, atgriezt no kuras atpakaļ dzīvē šoka slimnieku ir ļoti grūti, un ļoti bieži pat neiespējami, pat mūsdienu medicīnai.

18.septembris 2018 Atbildēt

Cepums par komentāru!

18.septembris 2018 Atbildēt

Es arī neredzu nekādas agresijas pazīmes, var jau būt, ka izteicās nelaipnā intonācijā, bet vai par katru , kurš ne tā paskatās vai ne tā izsakās būtu jāsūdzas? Ja apavi tiek pirkti bērnam, tad pašsaprotami, ka jāņem vērā bērna viedoklis.

18.septembris 2018 Atbildēt

Mammai vajag nevis pārdevējas, bet psihologa konsultāciju.

11.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:20

Jaunākās diskusijas