Soctīklos: Sieviete pikta un vēršas pie smēķētāju veselā saprāta

tautaruna.lv 11.aug 2018
 
F64
Šī vasara Latvijā patiešām ir karsta. Burtiskā nozīmē. Lai kaut nedaudz savā miteklī sajustu vēja pūsmiņu, cilvēki tur vaļā dzīvokļa logus, balkona durvis. Bet....ir viens būtisks "bet"....līdz ar to nākas paciest kaimiņu - aktīvo smēķētāju cigarešu dūmus.

Par šādu situāciju sašutusi ir kāda sieviete, kas vēršas pie smēķētāju veselā saprāta, uzrunājot viņus facebook.

"Mazliet sakrājies, tāpēc atļaušos izteikties par elementāru lietu - kaimiņu būšanu.
Šī vasara ir īpaši karsta un diemžēl bez atvērta loga 24/7 nav reāli tagad uzturēties dzīvoklī, tāpēc liels lūgums smēķētājiem, respektējiet apkārtējos iedzīvotājus, nesmēķējiet uz balkoniem un pie logiem, NU NAV TAGAD REĀLI TOS LOGUS TURĒT CIET!
Ejiet ārā un tur smēķējiet, kāpēc apkārtējiem ir jācieš un jāelpo tie cigarešu dūmi??? Tiešām jau līdz kaklam, mēģinu tagad pie rokas pieķert, kurš kaimiņš tas ir, lai mēģinātu pa labam sarunāt, bet neizdodas ieraudzīt, kurš tieši tas ir! Es saprotu, ka vairums dzīvo pēc uzskata, ka, ko gribu, to daru, bet ar šo jūs kaitējat cita cilvēka veselībai, jo viņš gribot, negribot kļūst par pasīvo smēķētāju! Aizdomājieties vismaz par topošajām māmiņām un bērniem!!," raksta Jūlija V.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Piilnigi piekrītu, pati pīpēju uz nebedu tas ir šausmigi bet.... bet cenšos pipet kur nav cilvēki jo tas ir pretigi ja smird tie dumi.

11.augusts 2018 Atbildēt

Dūmi smaržo pietam par velti

11.augusts 2018 Atbildēt
Irēna > linards.pavlovs

kļūda,dūmi smird un smird arī pīpmanis,sevišķi jaunas dāmītes,kas pielējušās ar smaržām.

14.augusts 2018 Atbildēt

Man arī regulāri jāosta apakšējo kaimiņu cigarešu dūmi...

11.augusts 2018 Atbildēt

Vari drosi smeket marihuanu,jo ta nesmidr bet labi smarzo,

11.augusts 2018 Atbildēt

Bet varbūt var pārmācīt kaut kā aktīvos smēķētājus un sākt piemēram,cept vēlu vakarā zivis?Vēlams kūpošu pannu izlikt uz palodzes tieši tad,kad sajusti cigarešu dūmi.

11.augusts 2018 Atbildēt

JA PAŠAI VAIRS VESELĀ SAPRĀTA NAV, TAD ATLIEK TIKAI PIE SMĒĶĒTĀJIEM VĒRSTIES. VARBŪT TIE SPĒS NEVESELO PRĀTU KAUT MAĶENĪT SAPRĀTĪGĀKU DARĪT.

11.augusts 2018 Atbildēt

Piekrītu. Es dzīvoju daudzstāvu mājas 2.stāvā. Daudzi iziet ārā un smēķē pie ārdurvīm...visi viņu dūmi manā dzīvoklī!

11.augusts 2018 Atbildēt

Kádreiz neparko nesūdzējās tagad par visu ko sūdzas, tad jau jūs tādi kā citplanētieši

11.augusts 2018 Atbildēt

Dzīvojot daudzstāvenēs ar smakām ir jāsamierinās vai jādzīvo privātmājā. Man riebjas ceptu sīpolu smaka un no tās ir slikta dūša. Man vajadzēja iet pie kaimiņiem un prasīt lai pārstāj cept sīpolus? Daudzas sievietes par daudz salej smaržas un ir nācies izkāpt no autobusa, jo vairs nevarēju to smaku izturēt. Raksta autore gan pati ārā nekāptu bet palūgtu lai izkāpj smaržu īpašniece.

11.augusts 2018 Atbildēt

Eu,ja tev riebjas,tad tev ir problēmas,bet sieviete uztraucas par to,kas ir kaitīgi un pīpēšanas izelpā,kā zinām,ir indes. Jautājums-tad kāpec man jāelpo tavas izvadītās indes???

'uzvelc sev maisiņu galvā un pīpē kamēr appļ.ūties!

14.augusts 2018 Atbildēt
Kristine > ir.na

EU. Ja tev cilvēki traucē, ej mežā dzīvo un tur tu vari darīt ko gribi un neviens tevi netraucēs. Kāds rakstam sakars ar mani? Es nepīpēji bet man po ka citi pīpē.

14.augusts 2018 Atbildēt

Es gan esmu priecīga, ka man beidzot ir nelielas tiesības uz svaigu gaisu . Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums 10.pants : Smēķēšanas ierobežojumi : 7) uz daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoniem un lodžijām, ja kāds no mājas iedzīvotājiem pret to pamatoti iebilst. Tikai lielākā daļa smēķētāju diemžēl to klaji ignorē.

12.augusts 2018 Atbildēt

Pusnoindētā!

Ko Tev palīdzēs facebook, dod pa seju kaimiņiem.

12.augusts 2018 Atbildēt

Pīpēšana ir slimība,tapat kā alkoholisms un narkomānija. Un vai citādi saprātīgais cilvēks (Homo sapiens),zinot,kas tajā zārka nagliņā iekšā,atļautos sevi tā nemīlēt un apzināti indēt? Un tas netīrais bizness ar tabakas izstrādājumiem,apzināti rakstu -izstrādajums,jo tur iekšā ir viss kas,visādas piedevas,interneta var atrast,tad ,lūk,vai,lietotu tādu indi?Tā ir drausmīga atkarība,drausmīga. Varbūt,ka tas pat ir tautas iznīcināšanas plāns....Bet tikmēr mēs smirdam un smirdinam citus.

14.augusts 2018 Atbildēt

Radam saviem bērniem, ģimenei, draugiem vidi, kurā NAV norma smēķēt publiskā vietā! manabalss.lv/i/1038

14.augusts 2018 Atbildēt

Mans dzīvoklis un mans balkons-ko gribu to daru un lai tie kam tas nepatīk iet ratā-pīpēju un pīpēšu!Mēs pīpmaņi valsts kasē ienesam tik daudz naudas ka varam atļauties pīpēt kaut naftas bāzes teritorijā!

14.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:11

Jaunākās diskusijas