Pircēja dusmīga: Latvijas internetveikalā nopirkta prece ir drausmīga!

Portāls nra.lv 15.jan
 
F64
Kāda sieviete vārdā Inga vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), pastāstot par nepatīkamu situāciju, ar ko saskārusies, pasūtot preci internetveikalā.

Inga raksta, ka internetveikalā "stilamaja.lv" pasūtījusi pulksteni. Samaksājot par preci un sūtīšanas izdevumiem 12 eiro un 89 centus, Inga gaidījusi preci.

Liels bija sievietes pārsteigums, kad, saņemot pulksteni un nostaigājot ar to aptuveni stundu, tas izjucis.

skaties.lv/Privātais foto

Inga sazinājās ar internetveikalu.

"Protams, tiek atbildēts, lai sūta atpakaļ. Kaut gan pateicu, ka atpakaļ neko nesūtīšu un man ir vajadzīga kvalitatīva prece!" raksta pircēja.

Tikmēr komentētāji raksta, ka par tik lētu naudu nevar nopirkt labu, valitat;ivu pulksteni, piebilstot, ka "skopais maksā divreiz".

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man līdzīgi ar power banku no labocenuveikals.lv - apmēram pēc nedēļas izgāja no ierindas, bet uz jautājumu e-pastā veikalam ko tagad darīt, atbildes joprojām nav.

Cena tad laba, bet kvalitāti jāmeklē kā ar uguni

15.janvāris Atbildēt

Nu nezinu, ja runa par konkrēti šo e-veikalu www.labocenuveikals.lv , tad cik esmu visādus sīkumus ņēmis, viss bijis čotka ;)

18.aprīlis Atbildēt

Tad jau labāk uzzreiz no ebay vai aliexpress...un lētāk

15.janvāris Atbildēt

Tieši tā. Mēs arī pasūtījam no ārzemēm pulksteni par paris eiro. Kvalitāte nav parak jo lēts variants

Bet kadu laiku turas nesat var. Nejau ye to pasu par 0.20€ pirktu padod par 12€ . Par tadu cenu neta var labus un skaistus dabūt

16.janvāris Atbildēt

Tā prece taču arī nāk no tiem pašiem internetveikaliem, tikai latvijā par diezgan ievērojamu cenas palielinājumu. Tiešām labāk pa tiešo pašam no aliexpress vai ebey, tur vismaz var orientēties pēc cenām. Ja gribi ļoti lēti-tad kā paveiksies, dārgāk-būs kvalitatīvāk. Latvijas biznesmeņi tādi paši, kā viss latvijā. Ka tik nogrūst un tālāk "kaut vai zāle neaug". Diemžēl mūsu "mīļajā Latvijā" tā viss un visur ir norma.

15.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:11

Jaunākās diskusijas