Māsas Hačaturjanas atzīst vainu un atklāj, kā notika brutālā tēva slepkavība

tautaruna.lv 20.aug 2018
 
TASS / Scanpix
Bēdīgi slavenās Hačaturjanu māsas atzinušas vainu tēva slepkavībā un atklājušas tās detaļas, meiteņu advokāti pirmdien apstiprinājuši RIA Novosti.
Marija atklājusi, ka tēvam ar nazi iedūra ne vairāk kā piecas reizes, bet Angelīna atzinusi, ka sita viņam pa galvu ar āmuru.

Jaunākā māsa Marija atklājusi, ka tēvam ar nazi iedūra ne vairāk kā piecas reizes, bet vidējā - Angelīna - atzinusi, ka sita viņam pa galvu ar āmuru. Tiesa, advokāts Jaroslavs Pakuļins atzīmējis, ka vēl pāragri spriest, kas ko darījis un jāgaida ekspertīzes rezultāti.

Vecākās māsas Kristīnes advokāts Aleksejs Lipcers atklājis, ka arī viņa atzinusi vainu, tomēr esot tikai iepūtusi pipargāzi tēva sejā.

Kā ziņots, māsas Hačaturjanas par tēva slepkavību tika apcietinātas 2.augustā, pēc tam kad tika atrasts Mihaila Hačaturjana līķis. Tiek uzskatīts, ka māsas slepkavību bija plānojušas.

Notikušais guvis plašu mediju uzmanību, atklājot šokējošas detaļas par Hačarturjanu ģimenes dzīvi, tostarp, par iespējamo seksuālo, fizisko un emocionālo varmācību pret meitām un viņu māti, kuru gan iepriekš bija padzinis no mājām.

Eksistējot arī videomateriāli, kuri tapuši uz viedtālruņiem, kuros redzama noslepkavotā vīrieša vardarbība pret meitām. Hačaturjanas cer, ka tas palīdzēs viņām atgriezties brīvībā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Saprast nevaru, kursh idiots shiní portálá strádá par tulku????? Steidzígi atlaist no darba sho neizglítoto cilvéku, kursh várds várdá tulko no sveshvalodám< nedomájot ne par gramatiku, ne par lkatvieshu valodas stilistiku!!!!!!!! Sajúta táda, ka tulkots tiek ar Google Translator palídzíbu. Un kursh idiots ir izdomájis jaunu latvieshu várdu "vied-tál-runis"?????? Vai tad nepieiek ar to, ka shis verlosipéds ir sen jau izgudrots várdá "mobilais telefons"? :)))) Idinju bars, kas sanjem naudu par gaisu

22.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:50

Jaunākās diskusijas