Kur macijusies Latvijas zurnalugas ?

ina

Un joprojam  - stude ari tu UK ekonomiku. Skotijas budgetam ir 2 x lielaks deficits ka Anglijas, jo ar visiem ienemumiem no naftas ieguves Skotijas izdevumi kartigi parsniedz ienemumus. Un anglus tas tracina,  jo skoti sanem socialas privilegijas uz anglu rekina. Ta ka, angli nebut nav pret Skotijas atdalisanas. 

29.decembris 2022, 13:05
ina

Un joprojam  - stude ari tu UK ekonomiku. Skotijas budgetam ir 2 x lielaks deficits ka Anglijas, jo ar visiem ienemumiem no naftas ieguves Skotijas izdevumi kartigi parsniedz ienemumus. Un anglus tas tracina,  jo skoti sanem socialas privilegijas uz anglu rekina. Ta ka, angli nebut nav pret Skotijas atdalisanas. 

29.decembris 2022, 13:05
DŽA

ina skotjina, tu tiešām esi STUDĒJUSI  UK ekonomiku??? Ne ne, tu esi tikpat stulba, kā visi mordoras fašisti. Es tev faktus, bet tu man- studē  :)  hallo, bljadjina?

29.decembris 2022, 15:58
ina

Atkal esi uznemis uz  kruts, ja cikveku valida nemaki izteikties. ? Ar tadu nodzertu nelaimi diskutet ir pasam sevi necienit. Tapec atlausos tavus lopiskos ( lai piedod man lopi ) komentarus ignoret.

p.s. Ja, student un sekoju lidzi UK ekonomikai, atskiriba no tevis, kas stude tikai alkoholu. 

29.decembris 2022, 17:59
DŽA

ina, idjiotjina, tu rakstīt pat neproti! Aš kā  marcis  :)  divi dārzeņi!

29.decembris 2022, 21:17
Jelena Sergejeva

Ina... Bija jautri, kad es pārtulkoja skotiem tevis teikto. Vispār viņi tevi uzaicinātu uz Skotiju ar referātu, tikai obligāti bruņumašīnā. 

7.janvāris 2023, 3:52
Eduards Kaija

Pūt vējiņu... dzen laiviņu...

7.janvāris 2023, 12:44
Haralds

LV žurnaļugas nav mācījušies nekur.Taču visiem un visām sakapis glava urīns un sūdi.Meli ,meli un cinisms ...žurnalistika parvērsta par žurnaligismu,kur katrs ateju tīrītājs tiekot pie iespējas publicēties savas personīgās domas un uzskatus jau uzskata par neapgāžamiem faktiem.LV žurnalistika ir vienkārši nicināma .

10.janvāris 2023, 14:19
ina

Jelena, skotiem bija jautri, jo noteikti bija palietojusi savu visvairak budzeta ienesoso eksportpreci - konkreti - skotu viskiju un, iespejams, uzkodusi 2. vieta esosos juras produktus. :D Tagad zinasi vismaz to, no kurienes bagatiba Scotland  budzeta nak. 

 

 

16.janvāris 2023, 14:58
Jelena Sergejeva

Ina... Tu esi  bijusi Skotijā un pavaicājusi skotam par pievienošanos UK? Labāk to nedarīt. 

21.janvāris 2023, 16:58
Jans Meķis

Nezinu, kas ir "zurnalugas" un kur tie ir mācījušies, bet ieraksta autoram gan nenāktu par ļaunu vēl kādus gadus pamācīties pamatskolā.

29.janvāris 2023, 20:43

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas