Kur macijusies Latvijas zurnalugas ?

Beatrise Ezera

Tada vārda "zurnaļuga" latviešu valodā nev.

17.novembris, 12:06
Dagnija Zvidrina

V ilis Gutmanis ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Žurnalisi raksta un rakstīs tikai to kas viņiem ir atļauts. Tā kā atļauts ir visai maz izņemot kā lamāt Krieviju tāpēc arī raksta dažādas muļķības. Kas atiecās uz dažiem lavju bāleliņiem tad tiem vajadzētu muti izmazgār ar ziepēm, jo mēsli no turienes ir sakāpuši galvā.

---------------------  Ko nu tik maskēti,ko tik kautrīgi blefo viļisis skuja, muja vai gutman, vienalga kā nu tu maskē savu urlika īsto vārdeli! Tavi kremlinu pretekļu teksteļi tevi nodod mirklī! Lai cik cilvēcīgu-latvisku vārdu te neiemelotu, vienalga sevi atmasko, kā tik palaid savu kremla lūzeru smirdoņu! Velti pūlies okupant, velti un jūsu untermenšu ordu laiks ir pagājis uz neatgriešanos!

18.novembris, 19:34
V ilis Gutmanis

Cienītā nu varbūt arī nē Dagnija Zidriņa apārstējat taču ar saviem draugiem galvas jo jūsu šizoīdiskie izlēcieni izraisa tikai smieklus. Bet ja jūs esat no tiem saucamajiem šucmaņu pēcnācējiem tad iesaku pārāk nepūlēties jo tādus pārcilvēkus parasti pakar aiz kala un karājās viņi tik ilgi kamēr garu neizlaiž.

18.novembris, 20:32
DŽA

V Z ili, tieši tā!!! Fašistus pakar! Tas būs tev, fašistu izdzimteni.

18.novembris, 21:48
ina

Lai dievs nograbstas, ienac tauta runa foruma, palasi komentarus un steidzami ej mazgaties - lamas, lielakoties matesvaloda, utis, slampas, vajprats. Es nesaprotu, kur skatas si foruma administrators, bet tas ir vienkarsi briesmigi. Velreiz pasaku paldies dievam, ka latviesu valoda ir mazpazistama, jo neko tamlidzigu neesmu lasisjusi ne anglu ne ari krievu komentaros. Vienkrasi sausmas...

19.novembris, 18:46
DŽA

ina, tās "lamas mātes valodā" tev šķiet "utis" un "slampa"? Paskaidrošu-  utis ir dzīvnieki, bet, vārds "slampa", ir ģermānisms- vācu Slampe. Latviešu valodā rupju vārdu vispār nav! Ja vēlies kādu riktīgi nolamāt, bez krievu valodas neiztikt :)

20.novembris, 10:54 (20.novembris, 10:55 - labots)
Dagnija Zvidrina

DŽA

ina, tās "lamas mātes valodā" tev šķiet "utis" un "slampa"? Paskaidrošu-  utis ir dzīvnieki, bet, vārds "slampa", ir ģermānisms- vācu Slampe. Latviešu valodā rupju vārdu vispār nav! Ja vēlies kādu riktīgi nolamāt, bez krievu valodas neiztikt :)

-------------------------

Jāpiekrīt šim vērtējumam, jo tikai okupantu kirilicā var dzirdēt tik jēlus, tik dziļi pretīgus izteicienus (kas ne viņu siev. ģimenēm ar bērmiem,par šo večiem nerunājot, esot skaidrā prātā,netraucē šādi verbāli jēli smirdēt publiski un jebkur) un tiem mūsu tautas muļķiem, kas tos vietā, nevietā atkārto, būtu jākaunas!

20.novembris, 18:47
V ilis Gutmanis

Tā vien izskatās ka šizoīdiem ir uznācis uzplūduma vilnis jāpagaida kad pāries vai arī nogādās ārstniecības iestādē piespiedu ārstēšanai.

20.novembris, 21:56
DŽA

Z ili, tavs komentārs, ir kā piemērs latviešu valodas gramatikas neizpratnei, jebšu dziļam stulbumam, mantotam no mongoļtatāru ordas un, taviem, kolaboracionistu vecākiem, saukšu viņus par maņku un vaņku :) Ļeņins mūžam dzīvs, gan lelles formātā :) idiot, pašlaik viss ir mainījies- Ukrainas armija atbrīvo savu zemi. Tava mordora tiek sasista. Slava Ukrainai!

21.novembris, 18:54
Helena Rozena

???

22.novembris, 17:29
Jelena Sergejeva

 Inočka... Pie manis uz Ziemassvētkiem atbrauks draugi no Skotijas, labprāt jūs savestu kopā, tad Tu dzirdētu viņu viedokli par tavu komentāru, par Lielbritānijas sastāvdaļu. 

Vakar, 3:41

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:04

Jaunākās diskusijas