Kur macijusies Latvijas zurnalugas ?

ina

Tikko izlasiju Tauta runa rakstu par 3 masu slepkavibu Dublina. Raksts sakas - Lielbritaniju piemeklejusi sausminosa nelaime. Idiot autor, sausminosa nelaime ir piemeklejusi Latviju, jo zinas tai sniedz tadi idioti ka tu.

16.septembris, 9:59
Jelena Sergejeva

Taisnība jau ir. No sākuma ziņas pasniedz kā šokējošas vai šausminošas un tad tad domā, kur var vēl būt sūdīgāk kā Latvijā. Beigās atviegloti jānopūšas-nav tik traki, citur ir sūdīgāk. 

22.septembris, 21:09
Marcis Dzelme

Ina, Putina prostituta un beidz te Latvija dirst neta savus slimos, debilos murgus.

23.septembris, 9:44
Jelena Sergejeva

Inai šoreiz piekrītu, jo Tev šoreiz taisnība.Mārci...nav nekad tikai melns vai balts,ir arī melnbalts, vidusceļu vienmēr var atrast. 

24.septembris, 23:51
ina

Ne, nu, parsmieties var. Zurnalists ir idiots, bet te dazs labs, piemeram, Marcis, ari tads pats, jo zina tikai ka lamaties, bet nezina, ka Dublina ir Irijas galvaspilseta, un Dublina NAV Lielbritanijas sastavdala, bet neatkariga Eiropas valsts, un ir ES sastava. Nu, super ha ha ha ha, gudrisi...

25.septembris, 11:30
Roberts Raimo

Ir pilnīgi vienalga kur mācījies žurnaļuga vai tautā sauktai prestitūta. Viņš darīs visu, ko liec vadība. Mīzīs teikt patiesību un censties to noskaidrot.

25.septembris, 20:17
Jānis Kalniņš

Viss jau nebūtu nekas bet ja rakstam nav nobeigumā tad....

28.septembris, 19:13 (28.septembris, 19:14 - labots)
Jelena Sergejeva

Ina...ļoti daudz domā, ka Īrija un Skotija ir zem angļiem, tāpat, kā daudzi uzskata Latviju par Krievijas teritoriju. Tādi idiņi viņi ir. Ar tādiem kā ar zīdaini, viss ar karotīti, pluss vēl jāsakošļā, lai labāk aiziet līdz smadzenēm. 

1.oktobris, 16:45
ina

Ha ha ha, Skotija jau nu gan IR Lielbritanijas sastava. Tapat ka Anglija, Velsa un Ziemelirija. Bet Irija ir suverena valsts. Bloody hell,  zinasanu limenis Latvija ir vienkarsi katastrofals...

1.oktobris, 17:40
Jelena Sergejeva

To labāk iestāsti skotu, vai Ziemeļīrijas futbola faniem, kad viņi ieradīsies Latvijā. Es jau izsaku līdzjūtību. 

1.oktobris, 18:27
ina

Varen labas geografijas un geopolitikas zinasanas. Pec futbola komandam vertet kadas teritorijas atrasanos vai neatrasanos Apvienotas Karalistes sastava jaaaa, nu, kada tauta, tadi ari zurnalugas ha ha ha, vienkarsi "perfekts" izglitibas limenis...  Vel jau varetu ari pec siera vai kartupelu skirnem , vienkarsi - afigekj...

3.oktobris, 17:16
DŽA

ina, kremļa fašistu slampa, muti aizver. 

3.oktobris, 18:55
ina

Fuck off, ezeli dza ....

3.oktobris, 20:33
V ilis Gutmanis

Žurnalisi raksta un rakstīs tikai to kas viņiem ir atļauts. Tā kā atļauts ir visai maz izņemot kā lamāt Krieviju tāpēc arī raksta dažādas muļķības. Kas atiecās uz dažiem lavju bāleliņiem tad tiem vajadzētu muti izmazgār ar ziepēm, jo mēsli no turienes ir sakāpuši galvā.

3.oktobris, 20:55
Jelena Sergejeva

Vispār, gan Skotija, gan Īrija ir neatkarīgas valstis ar savu himnu un karogu. Pamēģini īram pierādīt pretējo, žokli ilgi varēsi ārstēt. Tas tev Ina pārdomām. 

12.novembris, 3:21
DŽA

Z ilis vēl žaunu atvēris  :)  maita tu mordoras, nesaproti? Tādus,  kā tevi, sitīs! Iespējams, pat ar kājām  :)

12.novembris, 22:39
V ilis Gutmanis

DŽA DŽA aparstē taču beidzot savu slimo galviņu. Kas attiecās par sišanu tad tevi pat sist nevajadzēs tev uzspļausi un tu noslīksi.

13.novembris, 21:02
DŽA

Jā, Z ili, piemīt jums, urlām, siekalu nesaturēšana smagā formā  :)

14.novembris, 5:46
ina

Jelena, kada skola tu esi macijusies ? Irija tiesam ir neatkariga valsts, kura ir Eiropas Savienibas dalibvalsts,  bet Skotija ir Apvienotas karalistes jeb Lielbritanijas sastavdala. Apvienota Karaliste, ja kas, sastav no Anglijas, Velsas, Skotijas un Ziemelirijas.  Pesec limenis....

14.novembris, 15:20
DŽA

ina bļaģina hujina pizģina, tev, utainā slampa, kāds kaut ko aizmirsa pajautāt  :)

14.novembris, 18:54

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:07

Jaunākās diskusijas