102 gadus veca sieviete atklāj neparastu ilga mūža noslēpumu

tautaruna.lv 13.jūnijs, 13:47
 
PantherMedia/Scanpix/LETA
ASV Dārlingtonas (Dienvidkarolīnas štata) iedzīvotāja nesen svinēja savu 102. dzimšanas dienu un atklāja ilgmūžības noslēpumu. Par to ziņo Local 12.

Annija Meja Belina 102. dzimšanas dienu svinēja kopā ar ģimeni, draugiem un draudzes locekļiem.

Sieviete sacīja, ka viens no ilgmūžības noslēpumiem ir deguna nebāšana svešā dzīvē. "Centieni nodarboties ar savām lietām un nejaukties citu lietās, ja vien neesmu gatava tās darīt. Es mīlu cilvēkus un man patīk runāt, ”sacīja Belina.

Tāpat gaviļniece teica, ka ticība Dievam ir vēl viens iemesls, kāpēc viņa nodzīvojusi līdz 102 gadiem. "Es tikai vēlos turpināt mīlēt Dievu un izturēties pret cilvēkiem tā, kā es vēlētos, lai viņi izturētos pret mani. Mums vajag vairāk mīlestības šajā pasaulē, ”viņa uzsvēra.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Vienā no Jelgavas pilsētas baznīcas arhīviem ir saglabāta ziņa,ka 17 gs. dzīvoja cilvēks kurš pat 115 gadu vecumā strādāja par galdnieku.Taisija ratus,ragavas un tt. Mira 122 gadu vecumā.Sieva nomira 102 gadu vecumā uzreiz pēc viņa otrā dienā.... tie tika apglabāti vienā kapa kambarā..Tā rakstīts arhīvā.

13.jūnijs, 17:26 Atbildēt

Ai, kā viņiem paveicies!!!

Jo 17.gs. vid.mūža ilgums esot bijis 26 g., tā teikts med.enciklopēdijā...

13.jūnijs, 20:15 Atbildēt

Paskaties tā laika slavenu cilvēku dzīves ilgumu. Nearko īpaši neatšķīrās no mūsdienām.Protams mira daudz vairāk gados jaunu cilvēku.

14.jūnijs, 6:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:14

Jaunākās diskusijas