"Mīļie cilvēki! Saņematies!"; aktieris novērojis skaudru situāciju kafejnīcā

tautaruna.lv 31.jūlijs, 13:39
 
f64.lv, Kaspars Krafts
Aktieris Madars Zvagulis mikroblogošanas vietnē "Twitter" uzrunāja savus sekotājus un aicināja būt iecietīgiem pret apkalpojošājā sfērā strādājošajiem.

Aktieris skaidroja novēroto situāciju, kādā ēdināšanas iestādē un aicināja līdzcilvēkiem būt saprotošiem pret darbiniekiem, kas viņus apkalpo.

Šobrīd tās personas, kurām nav Covid-19 sertifikāts, nevar doties baudīt maltīti iekštelpās. Šiem cilvēkiem ir jāmielojas uz terasēm.

Baudīt maltīti ārpus kajfenīcu, restorānu telpām vasaras laikā turpina baudīt arī ļoti liela daļa cilvēku, kuriem ir Covid-19 sertifikāts.

Tomēr brīdi, kad laika apstākļi pārstāj lutināt, cilvēki vēlas doties iekštelpās. Tieši šajā brīdi aktieris novērojis pavisam nepatīkamu situāciju. Brīdi, kad ir sācis līt, cilvēki, kuriem ir Covid-19 sertifikāts vēlējušies turpināt maltīti iekštelpās.

Aktieris novērojis, ka klienti ir izturējušies rupji pret viesmīļiem, kuri ievērojuši visus noteikumus un prasījuši apmeklētājiem uzrādīt ne tikai Covid-19 sertifikātu, bet arī personu apliecinošu dokumentu.

"Mīļie cilvēki! Saņematies! Viesmīļi nav vainīgi pie tā, ka jūs negaidījāt, ka būs lietus un gribēsiet sēdēt iekštelpās, bet jums nav līdzi pase vai ID karte. Nevajag uz viņiem tāpēc kliegt."

Aktiera ieraksts "Twitter" radīja diskusijas lietotāju starpā. Daudzi atzina, ka mūsdienās ļoti daudzās vietās ir nepieciešami personu apliecinoši dokumenti, tāpēc navajdzētu būt problēmām ar to ņemšanu līdzi.

Kāda soctīkla lietotāja dalījās ar savu pieredzi, kad kāds apmeklētājs izturējies ļoti rupji pret kafejnīcas darbinieku.

"Šodien biju lieciniece kā Vērmanīša Lido slāviskas izcelsmes vīrišķis uzlidināja apsargam virsū paplāti ar ēdieniem un dzērieniem, jo viņam lūdza kopā ar sertifikātu uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Āra terasē ēst viņš negribēja, bet dokumenti esot mašīnā."

Savukārt citi komentētāji vērsa uzmanību uz to, ka arvien biežāk nāksies saskarties ar šādām problēmām, jo cilvēki kļūst arvien neapmierinātāki uz valdības lēmumiem, bet to izgāž uz nevainīgiem cilvēkiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 81

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Praidos piderasi iet,kopojas kā suņi pēc tam katrā viesnīcā un izplata AIDS jau 40 gadus.Nekad,nekur AIDS sertifikātu ne praidos,ne citur neprasija un neprasa.

31.jūlijs, 14:40 Atbildēt

Tu debilas pederasts un mazu bernu pisejs ko tu te neta murgo ostins..

31.jūlijs, 15:31 Atbildēt
moris > marcis

Klausies puišel,tu ar tādu muti arī ēd?Gan tu vienreiz dabūsi mācību,par saviem jēlajiem vārdiem.

31.jūlijs, 16:01 Atbildēt

Ja tas Sodomas-Gomoras autobuss sāks vizināties pirmdien, tad būs jautri. 2.augustu joprojām daudzi atzīmē, kā desantnieku dienu. RIP.

31.jūlijs, 16:06 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Jelena ! Es ļoti ceru ka tas pedarastu autobus sadursies ar iedzērušiem desantniekiem . Tas gan būtu jautri . Noteikti gribētu tur būt klāt .

31.jūlijs, 21:41 Atbildēt

ostin, tev ir tādas, visai plašas zināšanas, par praidiem, suņu kopošanos, AIDS sertifikātiem/ kur/ kad tos prasa un piderasiem.

Man domāt, homoseksuālismu esi apguvis ne tikai teorijā, arī praktiskās nodarbības izgājis esi. Jūtams "lietpratēja" piegājiens tēmai:)

1.augusts, 0:18 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Juri, muļķīgi. Tevi sajauks ar pederastiem, tu noteikti nebūtu priecīgs, ja tur klāt gadītos.

1.augusts, 0:21 Atbildēt
Juris > 583738203030947

B. Von K. Nemaz nav muļķīgi ! Var jau to jautrību skatīties no zināma attāluma . Priekš kam ir binokļi un citas optiskās ierīces ? Esmu arī pārliecināts ka desantnieku kungi pēc izskata un izturēšanās atškirs normālu veci no pidaru līdzjutēja .

1.augusts, 1:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Spriežot cik intensīvi tu tos pederastus aizstāvi tu tāds ari esi.Nu TR jau vēl viens pipeļmīlis klāt.Tev ļoti kremt tēma par AIDS? Man nē.

1.augusts, 8:07 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tas alus dzērājam domāts.

1.augusts, 8:08 Atbildēt

ostin, savos komentos es nerakstu jēlības, visi tie vārdiņi, kā "pipeļmīlis", "pederasti", ir tava leksika. Tie tev ir tuvi. Lūk, es vien izdaru secinājumu:)

1.augusts, 11:10 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

a ko pederasti nav pipeļmīļi?Kašers ar to otro celibātā dzīvo?

1.augusts, 12:30 Atbildēt

ostin, kādā veidā tevi traucē homoseksuāli cilvēki?

Mani viņi netraucē. Un uzskatu, ka viņi ir tādi paši cilvēki, kā tradicionālās orientācijaa cilvēki. Es nešķiroju cilvēkus pēc sex orientācijas, ādas krāsas, reliģiskās piederības vai nacionalitātes.

Priekš manis homoseksuālisti ir vien dīvaini, tieši tikpat dīvaini, kā vegāni, bet neuzskatu, ka viņi ir sliktāki, vienkārši savādāki.

P.S. tavs koments vēlreiz apstiprināja tavu debilitāti. Pēc tevis teiktā sanāk, ka heteroseksuāliās attiecībās sieviete nav nekas vairāk par "pipeļmīli". Ar vīru tak celibata nedzīvo. Ne ne, sūda dārzenis tu esi, pieņemu, ka vēl latentais gejs.

1.augusts, 15:25 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Neiet runa par to, kas viņi ir un ko dara, man pilnīgi kājas.Toties tā kroplība, kas iziet ielās un paši sev liekas pievilcīgi, man piemēram izraisa vēmienu. Man pašai darbā ir bijuši kolēģi no tās šnites, bet viņi ir normāli, nevis kā tie izmālējušies frīki.

1.augusts, 21:14 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Runa nevar iet, runai nav kāju.

2.augusts, 19:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Es jau rakstīju, ka var būt kļūdas gramatikā, es neesmu latviete, bet krieviete gudriniek. Gribi mācīt gramatiku, ej par skolotāju.

2.augusts, 21:10 Atbildēt

Lielais pareizrakstības mīļotājs laikam nezin, ka uzrunājot citu personu, vārds Tu, Jūs jāraksta ar lielo burtu. Tas par citiem Taviem komentāriem.

2.augusts, 21:17 Atbildēt

Baudīt maltīti ārpus kajfenīcu ... :) Nu tiešām nav forši ...

31.jūlijs, 15:02 Atbildēt

Es pat teiktu ka baudīt maltīti ārpus mājas nav forši

31.jūlijs, 15:06 Atbildēt

Ko var gribēt no valdības, kur pat ministri ir peredasti! :)

31.jūlijs, 15:38 Atbildēt

Tā jau ir par nožēlu. Nezinu vai pasaulē vēl tādu var atrast.

31.jūlijs, 16:09 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Pederastiem nav nekas sakars ar gejiem un un geji un lezbas ir daudzu valstu valdibas..

31.jūlijs, 17:12 Atbildēt

Un stulbais esi viena un stulba homofobiska ateja..

31.jūlijs, 17:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

pederastu ateja

31.jūlijs, 17:25 Atbildēt

Tu to par sevi saki neta idiots...

31.jūlijs, 18:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

pederastu idiots

31.jūlijs, 18:50 Atbildēt

Man pie vienas vietas, kā viņi paši sevi sauc, bet pederasts pat Āfrikā ir pederasts

31.jūlijs, 19:03 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Nepatīk atkārtoties, bet tomēr. Kur ir atšķirība starp geju un pederastu, esi tik laipns un paskaidro man neizglītotajai muļķei. Varbūt vienam krāns ir nogriezts, bet otram ir divi?

31.jūlijs, 20:07 Atbildēt
Sarmite Nikitina > jelena.sergejeva

Man liekas ka geji ir cilvēki,kuri ir pieklājīgi,toleranti un citiem neuzbāž savus uzskatus,un ar kuriem var draudzēties.Pederasti,tie kuri sakrāsojušies,saģērbušies sieviešu kleitās,blūzēs skrien tajos praidos un bļauj par kaut kādām tiesībām. Nu un pidari,tādi kā Mārcis kuri gānās pa labi un kreisi.

31.jūlijs, 21:39 Atbildēt

Skaidrāk raksti,pidarasi

31.jūlijs, 21:39 Atbildēt
Juris > marcis

Debīlais idiot un garīgais kastrāt Marci . Pedarasti un geji ir viens un tas pats . Tie vārdi ir sinonīmi .

31.jūlijs, 21:50 Atbildēt
Vita Ozolniece > jelena.sergejeva

Jeļena, gejs ir tad, kad vīrietis ar vīrieti nodarbojas ar intīmām attiecībām, pederasts to pašu dara ar bērniem. Jūsu vecum;a to vajadzētu zināt.

1.augusts, 0:15 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

ostins, Mārcis, Mike, Juris- jūs tak visi esat apdauzīti sūda pediņi, nožēlojama biomasa, planktons, radījumi bez jebkādām saprāta pazīmēm. Taisni riebjas.

1.augusts, 0:25 Atbildēt
Juris > vita.ozolniece

Cien. Vitas kundze , Jūsu vecumā vajadzēja jau zināt ka tos kas to dara ar bērniem sauc par PEDOFĪLIEM un tie ir kriminālnoziedznieki . Geji , pedarasti vai pidari ( tie visi trīs ir sinonīmi ) ir morāli kropļi , tas tiesa, bet tie nav kriminālnoziedznieki . Protams , vecos laikos un musulmaņu zemēs par to sodīja un soda vēl joprojām .

1.augusts, 1:22 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Paklau "veco cilvēciņ" Beerdrinker.... vai kā nu jūs sevi dēvējat . Es gan neesmu profesionāls bokseris kā Zuša kungs , bet varbūt iedosiet savu adresi arī man vai sarunāsim tikšanos lai parunātu kā vīrs ar vīru un gribu lai jūs man to pasakat tieši ģīmī . Varēsiet pēc tam mani sūdzēt tiesā un gaidīt līdz Pastardienai ka 10 000 eiro nokritīs no gaisa . Uzskatu ka vecus , nekaunīgus perdeļus kuri slimo ar vecuma plānprātību vajag kārtīgi pārmācīt lai nelien kur nevajag .

1.augusts, 1:33 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Ja "taisni riebjas" tad nevajag to komentārus lasīt un kā arī nevajag pašam tos rakstīt . Jūs ar savām vecuma plānprātības rupjībām un domu graudiem bieži parspējat pat "'slaveno" Marci . Vai jums ka vecam cilvēkam kauns nemaz nav ?!

1.augusts, 1:46 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu pats esi debils kastrats vecais stulbas perdelis pederastija un tas pats kas pedofija un gejiem sinonims ir piders un tu es morals un garigs kroplis un Vitai Ozolniecei ir 100% taisniba.

1.augusts, 6:32 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Pederastija ir tas pats kas pedofija un paskaties Wikipedia..

1.augusts, 6:37 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu pats esi vecs un pretigs pederasts un LGBT ir visur neta dirsejs

1.augusts, 7:09 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Lien atpakaļ skapī kur biomasas nav.Tikai pakaļu jāsargā tur no konfekšu onkuļiem kuriem saprāta daudz.

1.augusts, 8:09 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > vita.ozolniece

Tautā Vitiņ sauc tos kuri ņemās ar savu dzimumu par pederastiem ,gomiķiem un tt.Pedofīli ir tie kuri uz bērniem lūr.Pideri ir tie paši homoseksuālisti tautas valodā kā lamuvārds.

1.augusts, 8:16 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Kāda nozīme tavai pēdijai,tautā vienmēt gomiķus sauca par pideriem un pederastiem.Tie kuri uz bērniem lūr ir pedofīli.

1.augusts, 8:17 Atbildēt

tu debilas neta dirsejs un savas zaunas un beidz piedirst netu ar saviem murgiem

1.augusts, 8:21 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Es tak teicu, ka viena pediņu branža savākusies:)

Jurītis vēl man draudēs?

OK, iedošu tev savu adresi- pediņ, par saviem vārdiem ir jāatbild. Ja esi vecis, atbrauksi, ja ne, tad es nekļūdījos- pediņš esi.

Nosūti savu e- mail adresi, savu adresi nosūtīšu tev privāti.

1.augusts, 11:17 Atbildēt

P.S. šeit uzraksti savu e- mail adresi

1.augusts, 11:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > vita.ozolniece

Es zinu gan, ka bērnus izmanto pedofili, par tiem nebija jautājums.

1.augusts, 12:01 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kas ir piders, ja ne tas pats pederasts?

1.augusts, 12:03 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Jums ir vairāk dūšas kā nožēlojamajam Marcim . Tas rada cieņa . Mans e- pasts : bite369@inbox.lv

1.augusts, 14:43 Atbildēt
Juris > 583738203030947

bite369@inbox.lv

1.augusts, 14:45 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Juri, atsūti tu man uz e- mail savējo adresi. Tad arī savu adresi nosūtīšu. Tikai tad. Mans vārds.

Redz, esmu agrāk 3x sarunājis tikšanos ar cilvēkiem, kuri mani sist gribēja. Cēlos rīta agrumā, braucu uz norunāto tikšanās vietu, diemžēl veltīgi- visas trīs reizes neviena nebija. Negatīva pieredze ar neta varoņiem...

beerdrinkers@inbox.lv

1.augusts, 19:37 Atbildēt

saņemIEties!

31.jūlijs, 20:50 Atbildēt

Ta tas ir,gribējāt vakcinēties,ņemiet dokumentus līdzi.Bet kultūra jau nebūtu jaaizmurt pret apkalpojušo personālu.Bet ko var gribēt ja vakcīna dara savu.

31.jūlijs, 21:22 Atbildēt

Pidarasi!!!Genocīds totāls!!Es ne papalāti ,bet ībli izdauziitu ..pidari jobnutie

31.jūlijs, 21:38 Atbildēt

Mike un visi parējie normālie komentētāji ! Purnu vajag nodauzīt , nogriest 'krānu" un iebāzt ānusā ietaukotu egles čiekuru debīlajam pidaram Marcim . Pēc tam palaist tajā praida pasākumā Kašeram un Miņinam par prieku .

31.jūlijs, 21:58 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Jums intelekts ir, kā sacīt, uz sejas :) no mutes nāk putu veidā:)))

1.augusts, 0:27 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Par manu intelektu , kurš ir daudz augstāks par jūsējo , varbūt man pastāstīsiet tieši sejā kad satiksimies ? Jūs manu ģīmi neesiet redzējis . Ļoti gribu jums to prieku sagādāt .

1.augusts, 1:37 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu Juris tavs intelekts ir nulle ar saviem neta murgiem.

1.augusts, 6:34 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Alus dzērājs ari pidarass

1.augusts, 8:10 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tev pasam kartigi nodauzit tavu pretigo purnu,un nogriets tavu impotento kranu tu debilas pats sev iebaz sava smirdigaja anusa savu ietaukoto egles ciekuru vecais pretigas pederasts un tu neko citu nemaki,kas neta nodirts tautu.

1.augusts, 9:35 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Jurīti, tad sagādā man to prieku! Pietiks, pediņ, tukši dirst!

1.augusts, 11:20 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > juris.5e2771d83ac7e

Jurīti, kas tev ļauj spriest par manu intelektu? Es par tavu spriežu vien pēc taviem komentiem. Un, pēc komentiem skatoties, redzu, ka tev piemīt debilitāte:)

P.S. pamuļķi pastāstīšu tev to tieši sejā:)

1.augusts, 11:32 Atbildēt
Mike > 583738203030947

Izpus sevi mutē ar vecās mātes celi...gnīda

1.augusts, 14:33 Atbildēt
Mike > juris.5e2771d83ac7e

Mārcis nomira šodien..nopuetni

1.augusts, 14:33 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Un jums kas no mutes nāk ? Vecuma plānpratības murgi, rupjas lamas un citu cilvēku aizskaršana - lūk kas no jūsu mutes nāk . Kas jums ir devis tādas tiesības ? Vienu lietu gan pareizi teicāt - par saviem vārdiem ir jāatbild .

1.augusts, 14:49 Atbildēt
Juris > 583738203030947

Sarunats ! Ar nepacietību gaidīšu tikšanos . Iesaku abdrošināties ja tas vēl nav izdarīts .

1.augusts, 14:52 Atbildēt
Juris > mike.5fbbc683867eb

Tad jau ir Nacionālie svētki ! Uz to kāds aliņš jāierauj !

1.augusts, 14:54 Atbildēt

Protams ka valdība ir vainīga tajā ka neņem līdzi vajadzīgās lietas - šoreiz dokumentus. Valdība ir vainīga arī tajā ka lietus līst un ir jāiet iekštelpās. .....

Vienmēr kāds cits vainīgs.

p.s. pie kājas valdība. Bet tas nenozīmē ka tie lēmumi (saistītie ar covid-19) ir nepareizi un ka visās bēdās tagad vainīgi viņi.

31.jūlijs, 21:56 Atbildēt

Andri Briedi ! Pie visa un visur ir vainīgs vienīgi pidars Marcis.

31.jūlijs, 22:00 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

95% ir pederasti un stulbi neta trolli..

1.augusts, 11:14 Atbildēt
Mike > marcis

Mārcis ir sekls ubļudaks

1.augusts, 14:34 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Traks var palikt, nebiju domājusi, ka esmu pediņš. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Kā lai dēlam izskaidro, ka viņš ir no surogātmātes un viņa bērni arī var būt ar novirzēm?

1.augusts, 23:38 Atbildēt

No otras puses, pārlieka centība aptumšo prātu, tāds arī ir teiciens. Šādā situācijā parādīt tik pārlieku piekasīgumu, jo sevišķi tad, ja sertifikāts tiek uzrādīts, arī nav tā labākā viesmīlības izpausme. Protams, tas nedod tiesības uz agresiju, tomēr pakalpojumu sfērā ir tā, ka cilvēks atceras, kurā vietā pret viņu kā izturējās, un no tā ir atkarīgs, vai turpmāk vēlēsies vai nevēlēsies to iestādi apmeklēt. Man, piemēram, Lido pie sertifikāta nekādus dokumentus vēl klāt neprasīja. Bet labi vismaz ka zinu, ka to var prasīt.

31.jūlijs, 22:18 Atbildēt

Valdības noziedzīgo rīkojumu čakliem pildītājiem būs arvien vairāk jārēķinās ar diskriminācijas pretinieku pamatotiem protestiem

31.jūlijs, 22:19 Atbildēt

Tak uztaisītu kafejnīcas,kur iekštelpās nelaistu vakcinētos,bet veselos.Kāda problēma? Savakcinējas un vēl bail,kazām jāsmejas.

31.jūlijs, 23:01 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tiešām dīvaini,vakcinētie baidās no nevakcinētajiem.Viņiem tak imunitāte esot?

1.augusts, 8:11 Atbildēt

Mīļie cilvēki! Saņematies! Viesmīļi nav vainīgi pie tā, ka jūs negaidījāt, ka būs lietus un gribēsiet sēdēt iekštelpās, bet jums nav līdzi pase vai ID karte. Nevajag uz viņiem tāpēc kliegt.

pareizi "SaņemIEties!" pavēles / lūguma izteiksmē!

nAvaJdzētu būt problēmām, bet rādīt personu apliecinošu dokumentu katram ōberim mazliet par daudz goda!

UN - vajag uz viņiem kliegt! tie, kuri uzkliedzienus pelnījuši, nedzirdīgi! bet ōberi pados tālāk vai aizies no darba un izpu†ēs †ās vakCionā†u kafejnīcas! tikpat labi var teikt, ka nelamājiet pārdevējus par to, ka viņi pārdod tārpainu šokolādi. konkrē†ā gadījumā man †eica "mēs neko nezinam, brauciet uz Lietuvu kašķētis!" (šokolāde bija leišu!). man pie irsas, kur šokolāde ražota, jūs man to pārdevāt!

31.jūlijs, 23:39 Atbildēt

Harald Elceri, pamuļķi, ne tev spriest par latviešu valodas gramatiku- tā tev mācīta nav.

1.augusts, 0:30 Atbildēt

Nekad neizprotu cilvēkus, kuri nevar pagatavot maltīti paši... Ja izvēlies iet vietā, kur drīksti atrasties tikai ārtelpās, varbūt ņem līdz telti, ja Tev patīk nēģera sajūtas asv.

Ja negribi gatavot pats un nevēlies šīs sajūtas, ka izlīsti aiz durvīm dodies piknikā ar aprīkojumu, pasūfti ēdiena piegādi ...

Par to ka uz darbiniekiem izliek dusmas par valdības debīliem lēmumiem es arī nesaprotu - nepatīk ej saeimu un tur cīnies, ja jau esi tik aktīvs, ja nevari aiziet uz saeimu, tad nelec virsū darbiniekam. Galu galā šī diskriminācija tikai pierāda vakcīnas bezjēdzību kā pasargātāju no slimības un to ka potei citi mērķi. Ja vakcīna reāli darbotos, tad šāda diskriminācija nebūtu nepieciešama.

P.s.ja kādam nepatīk vārds nēģeris, tad pārstāšu to lietot, kad publiski sadedzinās visas enciklopēdijas un tml. Zinātnisko, mācību lireratūru, no kurām mācījos, un kur šis vārds nebija bejas nepiedienīgs.

1.augusts, 8:10 Atbildēt

Jadvigai tas nav tikai Latvija un daudzas citas pasaules valstis un Covid-19 vakcinas glabj ari daudz cilveku dzivibas un Latvijas valdiba nav debila..

1.augusts, 10:38 Atbildēt

Runājot par nēģeru sajūtām ASV, tagad laikam ir otrādāk.

1.augusts, 12:08 Atbildēt

Vargulu tauta ir ta kas vakcinejas zinot ka izarstesanas no covid ir 99,7% .Vienmer bus stukaci un tadi kas gribes atdot savu kermeni pilnai kontrolei. Modernie priviligetie zombiji gluzi ka einuki bez olam kurus vares izslegt jebkura laika. Gruti laiki lai paliktu par cilveku.

1.augusts, 18:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas