Magone nevēlas vairs ilgāk gaidīt. Viņa ir gatava pārvākties pie Toļika

tautaruna.lv 27.februāris, 5:00
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Šova “Slavenības. Bez filtra” veterāne Magone Liedeskalna savu Valentīna dienu pavada kopā ar jauno pielūdzēju Toļiku un pēc glāzes šampanieša, apburta vīrieša apskāvienos, ļaujas arī skūpstiem un glāstiem.

Nespējot noticēt iemīlēšanās sajūtai, viņa satraucas par to, kā dzīvot tālāk. Vai pārvākties uz Rīgu?

Visu mīlētāju dienu Magone nolēmusi nosvinēt īpašā gaisotnē - draudzenes dzīvoklī Rīgā sieviete uzbūrusi romantisku atmosfēru ar svecēm, šampanieti un uzkodām. Tas viss sarūpēts, lai jutekliski pavadītu vakaru ar savu kavalieri Toļiku, kuru ir uzaicinājusi ciemos.

Pāris ērti iekārtojas uz dīvāna, cieši blakus viens otram. Lai mazinātu satraukumu un atslābinātos, abi saskandina un nekavējoties bauda dzirkstošo dzērienu. Drīz vien sarunas ievirzās nopietnā gultnē - Magone izprašņā Toļiku par dzīves apstākļiem un noskaidro, ka vīrietis mitinās vienistabas dzīvoklī. Šova zvaigzne prāto, kā tas būtu, ja viņa kopā ar bērniem ievāktos pie jaunā pielūdzēja, vai visiem pietiktu vietas?

“Vai nebūtu gudrāk dzīvot Valmierā kopā ar tavu mammu? Kamēr viņa ada zeķes, es varētu gatavot vai tīrīt māju,” prāto Magone. Toļiks ideju nesteidzas atbalstīt un atbild, ka visam vajag laiku, kamēr sieviete atklāj, ka vairs nevēlas gaidīt.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:26

Jaunākās diskusijas