Kāpēc Sipeniecei-Gavarei nepatīk apspriest svara problēmas

tautaruna.lv 2.novembris 2023, 18:30
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Radiobalss un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, saņemot jautājumu saistībā ar svara izmaiņām un Elitas Patmalnieces īpašo tērpu likteni, dalījās pārdomās, kādēļ viņai nepatīk diskutēt par šo tēmu.

“Principā es nekur neesmu sludinājusi, ka baigo svaru būtu zaudējusi. Tā ir tēma, kuru es nekad neapspriežu publiski, jo uzskatu, ka tā ir personiska cilvēka higiēna. Es no rīta eju dušā un neapspriežu ne ar vienu [to].”

Izdevumā “Privāta Dzīve” publiskotā informācija sarunā ar Sipenieci-Gavari liecina par ko citu. Galvenais iemesls svara izmaiņām esot bijis nesenais projekts, kura dēļ viņa Zviedrijas kalnos visai skarbos apstākļos ar kājām veikusi 120 kilometru distanci. Sajūtas ķermeni pēc piedzīvotā neesot pametušas: “Šķita - esmu aizvesta uz Sibīriju un tur atstāta. Nu, nē! Tas nav man. Tikai tagad sapratu, kā es to visu izturēju, pateicoties cilvēkiem, kas man bija apkārt.”

Lai gan sabiedrība par radiopersonības vizuālā tēla izmaiņām jūsmo vēl šobaltdien, Sipeniece-Gavare “Privātajai Dzīvei” piemetinājusi, ka “viss var atnākt atpakaļ”.

Vairāk skaties video!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas