Gundega Skudriņa par šķiršanos domāja jau pavasarī

tautaruna.lv 27.jūlijs 2023, 18:30
 
Gundega Skudriņa / Ģirts Ozoliņš/F64
Pasākumu organizatore Gundega Skudriņa viesojoties raidījumā "Pasaki To Skaļi" atklāja, ka viņa savā dzīvē ir nemitīgā pārmaiņu procesā. Šobrīd viņas prioritātes ir karjera, jo bērni ir izaudzināti un atliek vairāk laika savu mērķu sasniegšanai. Jau pavasarī bija jūtams, ka viņas laulību dzīvē gaidāmas pārmaiņas.

Šajā nedēļā plašāk tika ziņots, ka pasākumu vadītāja Gundega Skudriņa ir šķīrusi savu laulību ar uzņēmēju Gundaru Skudriņu. Par lielajām dzīves pārmaiņām viņa neskaidri izteicās arī raidījumā “Pasaki to skaļi”. Komentējot savas attiecības ar vīru šī gada pavasarī, viņa ieskicēja pārmaiņas, taču neviens nebija domājis, ka Gundega runāja par šķiršanos.

Mūsu attiecību modelis mainās un nestāv uz vietas. Es šobrīd esmu lielā karjeras profesionālajā posmā un attīstībā, kurā es diezgan daudz veltu sevi tam.

Jautāta, vai draugi šādā dzīves posmā mainās, Gundega ar asarām acīs atzīst, ka "es nevarētu teikt, ka man ir šausmīgi daudz draugu. Jā, es esmu sabiedriska un enerģiska, man ir daudz paziņu, cilvēki, kurus es zinu un kuri mani atbalsta, bet tādi draugi, man ir viens noteikts loks jau gadiem.”

Vairāk skaties video!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:13

Jaunākās diskusijas