Ingrīda Circene stāsta par smagām veselības problēmām

Viktorija Gabrjuna 2.jūl
 
Lauris Aizupietis/F64
Bijusī veselības ministre Ingrīda Circene Vintras Vilcānes materiālā "Sapņos skrienu maratonu" izdevumā "Ieva" atklājusi, ka pagājušajā gadā viņai bijušas smagas veselības problēmas.

Circene skaidroja, ka slimība viņai likusi apstāties.

"Tik aktīvam cilvēkam kā man lielākā problēma ir tā, ka galva neiet kopā ar miesu. Sapņos es skrienu maratonu, un ir sajūta, ka visu varu, bet fiziski tomēr viu nevaru gan. Un es esmu pieņēmusi šo zīmi - atpūsties," pauda Circene.

Viņa uzsver, ka pat ja ķermenis tagad nevar izdarīt visu, ko galva grib, viņa par to nesūdzas, jo nevēlas ar žēlošanos atņemt kādam enerģiju. Tapēc neviens no apkārtējiem nekad nav jutis, ka viņa jebkad būtu bijusi nevesela, piebilst Circene.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Kas tad Circenei bija par slimību?

2.jūlijs Atbildēt

Kas? Kas? Pēc ministrēšanas pat nervu sabrukums ir iespējams.

3.jūlijs Atbildēt

Veselību Jums! Ja jau bij. ministre sūdzās- ko man parastam pensim darīt ???

2.jūlijs Atbildēt

...vajadzētu gan pie ģimenes ārsta . Iziet visu kā nākas ,;Analīzes, rentgeni , kardiogramas , sonogramas u.c. Diemžēl uz daudzām būs jāpierakstās rindā .Pēc mēnešiem 3-4 nāksies dažreiz pagaidīt .Bet veselība ,tā pirmajā vietā !

2.jūlijs Atbildēt

Raksta virsrakts taču pasaka,ka smagas.ar to pietiek

3.jūlijs Atbildēt

Kas vina par ārstu, ja pašai smagas veselibas problēmas? Ko tad var ieteikt pacientiem, ja pati slimo??? Tas liecina, ka nav profesionāle savā jomā. Vēl bija ministre. Tāpec jau ir tā, ka jomas vada neprofesionāļi un viss saiet gristē.

Lai nu veseļojas un pārdomā, vai tās ķīmijas, ko iesaka pacientiem ārstē vai tikai uztur kāda biznesu.

4.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:34

Jaunākās diskusijas