Reiniks cildina Kariņa runu CNN

Rita Lazda 2.jūl
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Vēlā trešdienas pievakarē Latvijas ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) sniedza interviju CNN raidījumā "Quest Means Business". Atzinīgus vārdus par premjera uzstāšanos viņam mikroblogošanas vietnē twitter veltījis arī mūziķis Lauris Reiniks.
"Prieks redzēt un dzirdēt pārliecinošu runu no mūsu premjerministra CNN," mikroblogošanas vietnē twitter raksta L.Reiniks, kurš dalījies arī ar video, kurā redzama premjera runa.

Jau vēstīts, ka CNN International raidījumā "Quest Means Business" uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš norādīja, ka Eiropas Savienībai ir jāstiprina dalībvalstu ekonomikas, nodrošinot investīcijas un veicinot dalībvalstu savstarpējo solidaritāti Covid-19 seku pārvarēšanai.

Eiropas Savienībai ir jāstiprina dalībvalstu ekonomikas, nodrošinot investīcijas un veicinot dalībvalstu savstarpējo solidaritāti Covid-19 seku pārvarēšanai, trešdien, 1.jūlijā, intervijā telekanāla CNN International raidījumā "Quest Means Business" uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

"[Covid-19 izraisītā] krīze būtiski atšķiras no krīzes, ko piedzīvojām pirms vairāk nekā 10 gadiem un kas prasīja no mums stingru izdevumu ierobežošanu. Latvija aizņemas naudu un investē ekonomikā, citas valstis dara tāpat. Mēs īstenojam virkni reformu, lai padarītu valsts pārvaldi daudz efektīvāku un uzlabotu uzņēmējdarbības vidi. Eiropas Savienības līmenī ir jādomā par investīcijām un par valstu solidaritāti šajā izaicinājumiem pilnajā laikā - mēs ejam šajā virzienā, par ko liecina Eiropas Komisijas priekšlikums izveidot 750 miljardu eiro vērtu Ekonomikas atjaunošanas fondu. Pats svarīgākais ir vienoties par šo līdzekļu ieguldījumu pārdomātā un gudrā veidā, lai, iznākot no šīs krīzes, mūsu ekonomikas būtu daudz spēcīgākas nekā pirms pandēmijas, jo lielu daļu no investīcijām veido aizņēmumi un mums būs jāspēj tos atdot," pauda K. Kariņš.

Runājot par Latvijas pieredzi cīņā ar Covid-19, Ministru prezidents uzsvēra, ka, mērķtiecīgi kontrolējot Covid-19 izplatību, valdība ir konsekventi ieklausījusies zinātnieku un epidemiologu viedoklī. "Kad bija nepieciešams ieviest ierobežojumus, mēs to izdarījām. Kad bija jāievieš "2 un 2" princips, mēs to izdarījām, pirms piedzīvojām pirmo upuri no koronovīrusa izraisītās slimības. Mēs rīkojāmies ātri, ieklausoties ekspertos. Kad situācija uzlabojās, arī ieklausoties ekspertos, pakāpeniski samazinājām ieviestos ierobežojumus, kas, protams, nāk par labu ekonomikai," intervijā Ričardam Kvestam pauda Ministru prezidents.

Atbildot uz jautājumu par ceļošanas ierobežojumiem, K. Kariņš pastāstīja, ka Latvija sākotnēji ar Igauniju un Lietuvu izveidoja drošas pārvietošanās telpu, kas šobrīd ir faktiski paplašināta gandrīz visas Eiropas Savienības robežās. Pašlaik Eiropas Savienība to pakāpeniski paplašina uz tām valstīm, kas atzītas par epidemioloģiski drošām, tas ir, Covid-19 izplatības līmenis aptuveni ir tāds pats kā Eiropas Savienībā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Oho, šis laikam taisās mesties politikā .

2.jūlijs Atbildēt

Cukurdupsiņš pareizi saka.

2.jūlijs Atbildēt

Kariņš taču nav peredasts!

2.jūlijs Atbildēt

Vai,dieviņ,vai...Kariņa un Levita runas taču tagad nav brīv slavināt.Var nonākt lapsas nagos.Ko Reiniks darīs,ja kāds sadomās par viņu uzrakstīt grāmatu?

2.jūlijs Atbildēt

Prīmā premjers. Lūk, ko nozīmē labi runāt angliski. Lato Lapsas mēslu grāmatas es nelasu, viņš taču visus aplej ar samazgām, pat Levita kungam ķēries klāt. Kaut kā ZZS un Saskaņu šakālēns neaiztiek. Lai Lapsa paskatās savā skapī, gan jau pašam pilns ar skeletiem.

3.jūlijs Atbildēt

Šodien labi angliski runā visi. It īpaši tie, kas ir amerikāņi. LL grāmatas vajag palasīt,

varbūt Jums caur žalūzijām gaisma iespīdēs))

4.jūlijs Atbildēt

Puskoka lēcējs ar palīgskolas izglītību un prīmā?? Par pusgraizīto bastardu no Rīgas pils muti dzesēt vispr nav vērts

5.jūlijs Atbildēt

Atslēgas vārds šeit ir CNN. Demokrātu partijas un globālo banksteru resurss. Mēs, protams, ticam katram vārdam no šīs tribīnes.

4.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:17

Jaunākās diskusijas