Princis Harijs un viņa sieva Megana varētu lūgt Trampa palīdzību

Rita Lazda 29.mar
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Megana Mārkla un princis Harijs varētu vērsties pie ASV prezidenta Donalda Trampa un lūgt viņa palīdzību apsardzes jautājumā, vēsta tabloīds "Express".
Šī gada 31.martā Megana un Harijs oficiāli tiek atbrīvoti no karalisko pienākumu pildīšanas, kas nozīmē, ka pāris arī turpmāk vairs nesaņems daļu no līdz šim saņemtajām priekšrocībām.

Tā kā viena no lietām, kas viņiem kā karaliskās ģimenes pārstāvjiem tika nodrošināta bija bruņota apsardze, tad turpmāk par to nu viņiem būs jāgādā pašiem. Izskanējusi versija, ka Harijs un Megana šajā jautājumā varētu lūgt pat ASV prezidenta Donalda Trampa palīdzību. Proti, viņi varētu prasīt, lai ASV drošības spēki nodrošina šo bruņoto apsardzi. Šāds solis iekļauts arī vienā no ASV un Lielbritānijas sadarbības līgumiem.

Jau vēstīts, ka pēc piedalīšanās pēdējos oficiālajos pasākumos pāris devies atpakaļ uz Kanādu. Jauno darba iespēju dēļ ģimene tuvākajā laikā varētu pārvākties uz Holivudu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

vai tad tik traki, ka nevar iztikt bez tās apsardzes? nu jā...pieradums!

29.marts Atbildēt

Drīzāk bailes...

29.marts Atbildēt

Parazīti!Lai iet ielas slaucīt...

30.marts Atbildēt

Kaut kā baigi nemierīgi ?Te paša sākumā intresēja Afrika, Austrālija , te Kanāda , te ASV,holivuda. Tāds iespaids ka nezin ko raut ? Smaida kā lelle un bērniņu baz objektīvā.?

30.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:26

Jaunākās diskusijas