Harija draugs atklāj jaunu versiju par pāra skandolozo lēmumu

Baiba Puriņa 18.jan
 
Reuters / Scanpix /LETA
Pastāv daudzas teorijas, kāpēc princis Harijs un Megana Mārkla izlēmuši atteikties no karaliskajiem pienākumiem. Ar jaunu versiju klajā nācis kāds Harija draugs, vēsta tabloīds "E!".

Bijušais Lielbritānijas bruņoto spēku karavīrs Čalmers, kurš dienējis kopā ar Hariju, intervijā BBC dalījies pārdomās par pāra skandalozo lēmumu.

"Viņš vairs nav tas kapteinis, ko pazinu armijā un ir pārvērties tēvā, kuru satiekot, uzreiz gribas jautāt: "Kā klājas bērnam?" Tā ir pirmā lieta, kas ienāk prātā," atklāj Čalmers. "Raugoties uz viņa lēmumu, domāju, ka tas, galvenokārt, ir pirņemts, lai aizsargātu ģimeni, jo tas ir pirmais tēva un vīra pienākums."

Viņš norāda, ka ikviens vīrs vēlas aizsargāt savu sievu un tēvs- savu bērnu.

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas princis Harijs un viņa dzīvesbiedre Megana Mārkla pagājušajā nedēļā nāca klajā ar pārsteidzošu paziņojumu, ka viņi nolēmuši samazināt savu lomu karaļnama pārstāvēšanā. Pāris savā paziņojumā informēja, ka pavadīs kādu laiku Ziemeļamerikā un pārtrauks ilgi uzturētās attiecības ar presi.

Mediji ziņoja, ka Saseksas hercogs un hercogiene par savu lēmumu nav iepriekš informējuši ne karalieni Elizabeti II, kas ir Harija vecmāmiņa, ne Harija tēvu princi Čārlzu.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kaut kāda nepareiza pasaka, meitenei izdevās princi pārvērst par vardi.

18.janvāris Atbildēt

Es nekad negribētu dzīvot karaļnamā, jo tas būtu kā putnam būt zelta būrītī- vienkārši eksistēt. Ko dod bagātība, tronis u.tt ja nevari būt pats?!

Ja godīgi, tad drosmīgs lēmums un ,manuprāt, ļoti pareizs aiziet no statusa. Viņi jau nepārauj saites ar ģimeni.

Jau deviņdesmitie gadi liek izdarīt savus secinājumus ....

19.janvāris Atbildēt

Piekrītu, lai dzīvotu karaļnamā, jābūt ar paralizētu sirdi un prātu.

19.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas