Madara Kiviča: Andris pateica, ka vēlētos atpakaļ savu iepriekšējo dzīvi

tautaruna.lv 16.okt 2019
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Mūziķa Andra Kiviča sieva Madara Aivas Kanepones materiālā "Ļoti gaidu šķiršanos" izdevumā "Ieva" atklāj, ka laikā, kad bija pazudusi Liene Skulme, Madarai ar Andri bija atklātas sarunas.

Madara neslēpj, ka bijusi šokēta par to attiecību modeli, uzzinot, ka iespējams, Kivičs fiziski iespaidojis Lieni Skulmi un uzsver, ka viņiem bija pilnīgi citas attiecības.

"Tagad, kad tā meitene pēc incidenta bija pazudusi, es atkal Andrī redzēju to iepriekšējo cilvēku. Mums bija atklātas sarunas, un es dzirdēju tos vārdus, kurus man vajadzēja dzirdēt.

Visi apkārtējie sen ir teikuši, ka ar mani kopā viņš auga, bet tagad grimst. Tagad es priecājos, kad viņš pateica, ka vēlētos atpakaļ iepriekšējo dzīvi un ir noguris," atklāja Madara.

Vina gan uzsver, ka šo cilvēku ir palaidusi vaļā un drīz - pēc pāris nedēļām - abi būs šķirti arī oficiāli.

Jāatgādina, ka nesen medijus pāršalca informācija, ka Kivičs divas dienas pēc kārtas esot fiziski iespaidojis Skulmi. Konflikts starp abiem izcēlās gan izklaides centrā "Bowlero", gan pie Nacionālā teātra.

Pēc šī publiskā skandāla, kurā iesaistītājās arī Lienes tuvinieki, Skulme vairāk nekā nedēļu bija pazudusi, bet vēlāk Kivičs it kā esot viņu atradis psihiatriskajā slimnīcā, kur Skulmi bija ievietojuši tuvinieki. Liene atteikusies no tuvinieku piedāvātā patvēruma un pēc vairāk nekā nedēļas ilgas "slēpšanās" nolēmusi atgriezties pie Andra Kiviča.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nu nebūs vairs nekādas iepriekšājās dzīves. Šitā apdirsies kā Kivičs Latvijā līdz šim vel nav neviens! Mukt uz džunļiem pie papuasiem šitam pajolim vienīgais ceļš.

16.oktobris 2019 Atbildēt

Abas vienādas,abām patīk publiska dzīve,izrādot sevi un pziņojot pasaulei par katru savu kustību.Tā ir atkarība no publicitātes.Tukšas sievietes.Mīļākajai,liekas,ir arī atkarība no apreibinošām vielām.Normālas sievietes jau ar tādu Andri neielaistos.

16.oktobris 2019 Atbildēt

Madara,to nu gan nedariet,neņemiet atpakaļ savā ģimenē,tādi cilvēki nemainās,būsiet tikai nelaimīga.Esat jaauna ssimpātiska sieviete,dzīvojiet savu dzīvi bez šī Kiviča.

16.oktobris 2019 Atbildēt

Kur Tu rāvi, ka M taisās ņemt K atpakaļ???

17.oktobris 2019 Atbildēt

Aha, un visi tam noticēja... PR takš vajag!

16.oktobris 2019 Atbildēt

kivičs izdarija lielu kļudu. šķiroties pazaudēs savu galveno pamatu un vērtību.

ar tādām kā liene neprecās, tas ir romāniņs uz laiku. To tikai var saprast nobriedis vīrietis. šitā izcūkot savu dzīvi ir jāmāk.

17.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:08

Jaunākās diskusijas