Andris Kivičs asi kritizē Lauri Reiniku

tautaruna.lv 24.apr
 
F64
Viens no pēdējā laika skandalozākajiem mūziķiem Latvijā Andris Kivičs asi kritizējis dziedātāju Lauri Reiniku.

Neglaimojošus vārdus Kivičs Reinikam velta savā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu".

Kivičs uzskata, ka Reiniks iedūris viņam dunci mugurā.

"Lauris Reiniks, kuram neviens nepārmet viņa seksuālo orientāciju, vājprātīgo patmīlību un iedomību, 10 minūtes pēc tam, kad kā čomi atvadāmies, izkāpjot no Freimaņa tūres busiņa, ieraksta tviterī, ka "Domāju, ka mūzika cilvēkus vieno, bet ar vienu no tūres dalībniekiem pat mūzika vairs nevienos", jo esot grūti paskatīties uz mani un esot aizkritis cietuz šo cilvēku. (..)".

No Laura es to uztvēru kā duncīti mugurā, publiski tā pateikt par mani, jo vēl pirms mēneša spēlēju viņa dzimšanas dienā Dzintaros pie jūras, superīgā atmosfērā, uz atvadām pat dabūdams buču uz vaiga. Un es neko neteicu par gejiem pēc tam tviterī," raksta Kivičs.

Jau vēstīts, ka nesen Andris kopā ar mīļoto Lieni Skulmi prezentēja savu jaunāko grāmatu "It kā tu kaut ko zinātu". Izdevums "Vakara Ziņas" informē, ka kamēr Andris Kivičs sniedza autogrāfus saviem faniem un viņa jaunās grāmatas «It kā tu kaut ko zinātu» pircējiem, tikmēr viņa izredzētā Liene Skulme bija mājās un organizēja pēdējos darbus pirms abu aizbraukšanas no Latvijas.

Kivičs sarunā ar »Vakara Ziņām« stāsta, ka dzīvoklī, kurā abi mitinās, būdami Latvijā, joprojām ir ļoti daudz mantu - gan kleitas, gan bērnu drēbes, no kurām ir jāatbrīvojas.

Pagaidām vēl nav izlemts, vai Lienei piederošais dzīvoklis Pārdaugavā tiks pārdots vai izīrēts.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Vai Kivičam nekad nav ienācis prātā kritiski paskatīties uz sevi?Egoistisks,pašapmierināts,sekls.Lai kādu kritizētu,pašam jābūt labākam,bet Kivičs varbūt var sacensties tikai ar kādu nodzērušos krāvēju no lauku veikaliņa!Beidz dzerstīties un mērīt savu krāniņu,negozējies ar saviem plikajiem pričindāļiem(figūra arī nav diez kāda,nemaz nerunājot par krāniņu),nenotriec naudu alkoholā un savā mīļākajā,sāc domāt par saviem bērniem-tad ,varbūt,kāds sāks Tevi cienīt!Bet pagaidām Tu esi nulles vērtībā,pat nulle ar mīnusu!

24.aprīlis Atbildēt

Labais!

24.aprīlis Atbildēt

Ko padarīt,mūsu humānie likumi.Tādus kā Kivičs vajadzētu centrā pakārt aiz kājām gaisā,lai pēdējās prāta atliekas sajaucās ar paša sūdiem.

24.aprīlis Atbildēt

Aizbrauks un aplauzīsies. Te viņiem abiem sakāpis galvā, jo bariņš mulķišu fano, rada šovu, progandē to idiiotismu. citur pasaulē viņus neviens nepazīst un viņi nav nekas. Būtībā jau arī šeit viņi nav nekas, ar tādu stulbumu kā viņiem abiem naudu nekur nevar nopelnīt, drīz arī te viss beigsies, drīz tā plānprātība cilvēkiem apniks, jo nu jau būs sevi izsmēluši.

24.aprīlis Atbildēt

Pedofīl un mētelīšu virinātāj, Kivič !!! Aizver savu vārstīklu !!! Tev cietumā zekiem būtu jāsūkā, nevis savas sprauslas brīvībā jāvirina.

24.aprīlis Atbildēt

Vai ir kaut kāda programma, kas ļautu nobloķēt "medijus", kur atkal 100x piemin katru šī personāža publisku purkšķi? Vnk zb jau.

24.aprīlis Atbildēt

Mums pašiem savās dzīvēs tik daudz interesanta. Galu galā pavasaris, nāk vasara. Un visas šīs kivičziņas jau uztveru ar vienaldzību. Vārās pats savā katliņā, kā ļaunatminīgs cilvēciņš velk ārā senus pāridarījumus kā no sava "čekas maisa". Nekādas cieņas. Un mediji tagad rāda ar pirkstu uz katru, kuram seksa dzīve iet galīgi tūtiņās.

24.aprīlis Atbildēt

Reinikam nesapas ar tevi? Kads tur brinums! Reti kuram sapas ar taadu akstu ka tu. Latvjas apsmiekls tu esi palicis!

25.aprīlis Atbildēt

Cik nožēlojams mēsls tas Kivičs! Un šitāds vel muti vārstīs viņam redz Reiniks nepatīk.Kas ir Reiniks un kas tu un tava mauķele! Prātiņ,nāc mājās!

25.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:26

Jaunākās diskusijas