Princis Harijs kopā ar sievu un mazuli, iespējams, pārcelsies uz Āfriku

tautaruna.lv 22.apr
 
REUTERS/ SCANPIX
Britu mediji vēsta, ka pēc tam, kad pasaulē būs nācis prinča Harija un viņa mīļotās Meganas Mārklas pirmdzimtais, laimīgie vecāki kopā ar mazuli varētu pārcelties uz Āfriku.
Kopš 2016.gada, kad abi paziņoja par attiecībām, ziņas par pāri teju katru dienu rotājušas pasaules mediju lappuses. Lai izvairītos no pārlieku lielās uzmanības, laulātie apsver iespēju uz ilgāku laiku pārcelties uz Āfriku, raksta "The Sun".

Tiesa, pirms šāda lēmuma pieņemšanas abi sprieduši, ka varētu pārcelties uz Austrāliju vai Kanādu, tomēr šobrīd lemts par labu dzīvošanai citā reģionā.

Šobrīd pārim pietuvināti avoti vēsta, ka ģimenes miteklis Āfrikā varētu tapt nākamajā gadā.

Jau vēstīts, ka tuvāko nedēļu laikā pasaulē nāks Harija un Megana pirmā atvase, kuras dzimums līdz šim netiek atklāts. Tāpat zināms, ka ziņas par bērna piedzimšanu plašākai sabiedrībai uzreiz netiks sniegtas.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Tur šiem ir īstā vieta - mātīte atgriezīsies senču zemē, bet tēviņš, kurš izskatās pēc alu cilvēka, varēs medīt klaburčūskas!

23.aprīlis Atbildēt

Klaburčūskas dzīvo Amerikā, ne Āfrikā. Uz turieni arī Jūs varētu pārcelties, lai Jums tur iemācītu cienīt dažādu rasu cilvēkus. Jūsu ādas krāsa nav Jūsu nopelns.

23.aprīlis Atbildēt
Iveta Sulmeistere > baiba.skadi.a

Pilnigi atbalstu un pievienojos Baibas Skadinas komentāram!!!!! Var tik apbrinot ļaudis kā nav neērti rakstit un atklāt savas garīgās atpalicibas ,nepilnibas vai kā savādāk. Nedomāju ka ar to būtu ja lepojās vai ka savādāk!!!!!!!!!i Espats komentētājam ir jatiek galā pašam ar savam iekšējām problēmām vai jālūdz kompotentaku ļaužu palīdzību !!! Ar cienu

24.aprīlis Atbildēt
Espats > iveta.sulmeistere

Varētu jau lūgt palīdzību, ja vien es zinātu, ka tie tādi - KOMPOTENTAKI ļaudis! Pusanalfabēte mācis mani dzīvot... hahaha!

24.aprīlis Atbildēt
Espats > baiba.skadi.a

Mana ādas krāsa ir manu senču nopelns, bet ja jau Jums tik ļoti patīk nēģerveidīgie, pati varat pārcelties uz Āfriku! Ļoti labi iztieku un iztikšu bez Jūsu padomiem, pataupiet tos kādam sīkpirdim!Šķiet, ka tas tēviņš Āfrikā visas klaburčūskas jau nomedījis, atliek vien doties kobru medībās.

24.aprīlis Atbildēt

Uz Aizsaules ielu abi varētu pārcelties

24.aprīlis Atbildēt

Bet,kad Megana precējās ar Hariju,zināja taču,ka viņš ir princis un rindā uz troni!Kādēļ tā jāākstās?Ja tu esi hercogiene,tad arī uzvedies kā pienākas!Karaļnamā savi likumi!!

26.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:29

Jaunākās diskusijas