Vilsons ar prieku piekritis filmēties Krievijas propagandas seriālā

tautaruna.lv 12.jūn
 
F64
Latviešu aktieris Mārtiņš Vilsons ticis pie lomas Krievijas detektīvseriālā ''Vēstniecība'', kurš daudziem skatītājiem atgādinot kārtējo kaimiņvalsts propagandas rīku.
''Ko ta Latvijā gaidīt, kad kāds man kādas muļķības piedāvās?''

Kā žurnāla ''Kas Jauns'' žurnālists Uldis Landmanis raksta publikācijā ''Vilsons taisnojas par dalību pretrunīgā Krievijas seriālā'', aktieris paskaidrojis kāpēc piekritis tādā filmēties.

''Nekad vēl nebiju spēlējis prezidentu. Tā ir interesanta pieredze, tāpēc ar prieku piekritu piedalīties šajā projektā,'' Krievijas medijiem stāstījis Vilsons, kuram esot bijis patīkami filmēties Serbijā, jo tā esot ''Krievijai atvērta valsts''.

Jau runājot ar medijiem Latvijā, aktieris noliedz, ka ''Vēstniecība'' būtu Krievijas politiskās varas rīks: ''Filmā neredzēju nekā pretvalstiska. Ja Latvija tiktu atainota nepieņemamā gaisotnē, manis tajā seriālā nebūtu. Ar viņiem par politiku nerunāju, nospēlēju savu lomu, un viss. Ko ta Latvijā gaidīt, kad kāds man kādas muļķības piedāvās?''

Seriāls ''Vēstniecība'' sastāv no četrpadsmit sērijām un ir par krievu diplomātu, kurš iekļūst skandālā Austrumeiropas (seriāla vajadzībām izdomātā) valstī Kaledonijā. Kaledonija pret Krieviju ievieš sankcijas, jo viņu uz to piespiež ASV un Lielbritānija, tomēr pret to iebilst tās tauta.

Vilsons seriālā attaino Kaledonijas prezidentu Karlu Urbaneku, kuram jācenšas veikt provokāciju, kuras rezultātā tad tauta atbalstītu sankcijas pret Krieviju.

Komentē 11

 
Anonīms
 

darbs ir galēji nepieciešams arī Vilsonam , kapēc nē ? Lai veicas !!!!

12.jūnijs Atbildēt

Tieši tā! Ja loma interesanta, tad kā aktierim tas ir gan jauns radošs ceļš gan arī peļņa. un nav ko kādam pārmest

12.jūnijs Atbildēt
amoss31 > anita.agate.meke

Nu jā! Vēl tikai Latvijas karogā dirsu atslaucīt un jauns radošs ceļš uz elli gatavs. Arī Jūdasam par 30 sudraba grašiem nebija ko pārmest, peļņa ir peļņa.

Maķe A.A. savu miesīgo māti radoši uzšķērdīs, lai tikai peļņa būtu; tāds nu reiz tas CEĻŠ, kas izvēlēts.

12.jūnijs Atbildēt
Solveiga Pelnēna > amossia

Ne tu Zirdze to seriālu esi redzējusi, ne scenāriju lasījusi, un pat pēc dotā materiāla te, nekā par Latviju tur nav! ASV un Lielbritānija? Tak lai tiek pašas galā, ja vajag. bet latviešiem visur savs puņķainais degungals jāiebāž, kur tik kaut kas varētu skart karsti mīļoto militārtēvu Semu!Un neviens tak nav pamanījis, ka labu laiku, labos un interesantos, bez politikas, detektīvseriālos redzam Mārtiņu Vilsonu! Un man prieks un lepnums, ka viņš kotējas kā aktieris, ne bulciņas tirgo! Bet Mīvere varētu gan mazliet ar galvu padomāt, pirms rakstīt, ja tur smadzeņu nav!

12.jūnijs Atbildēt

Kura no lomām Latvijas filmās aktierim šķiet muļķīga? Vai aktieris Vilsons vecā saimnieka un strēlnieka Vanaga lomu "Dvēseļu Putenī" uzskata par piedāvāto muļķību?

12.jūnijs Atbildēt

Kad tas bija...jebkurš prof. aktieris atsauksies uz lomas piedāvājumu,ja nesaredz tur nekādus zemūdens akmeņus.Tā tam būs būt111

12.jūnijs Atbildēt

Muļķibas ir tās ZZ reklāmfilmas! KO,ne?

12.jūnijs Atbildēt

Vilsonam smadzeņu vietā mēsli.

Citādi saprastu, ja Krievija okupētu daļu Serbijas, un tās iedzīvotājus izsūtītu uz Sibīriju, tā nebūtu vairs nebūtu Krievijai ATVĒRTA valsts, bet gan NĀVĪGĀKAIS IENAIDNIEKS. Valsts, kas aizslēgta un atslēga kurai nolauzta.

Es sen esmu ievērojis, Mārtiņš Vilsons ir visai plānprātīgs un nelietīgs nelga, kam nekā svēta nav.Jo ļaunāk viņam pašam!

12.jūnijs Atbildēt

dolbajobs

12.jūnijs Atbildēt

nevajag jaukt divas lietas-... Aktiera darbs ir aktiera darbs un te nevar pārmest Olgai Dreģei, ja viņa tēlotu lēdiju Magbetu vai kāds no mūsu aktieriem- Ļeņinu. Vēlreiz saku- tas ir darbs.Lomas nepielīp, pat ja iedzīvojies tajā. Katram aktierim ir sava personiskā dzīve un drīkst būt savi personiskie uzskati. Un darbs ir darbs. Vai tāpēc nesveicināsies ar kaimiņu, ja viņš strādā par pataloganatomu vai asinizatoru?

12.jūnijs Atbildēt

Kad tas bija...

12.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas