Pēc svētkiem Aglonā paveras nepatīkams skats

tautaruna.lv 21.aug 2018
 
F64
Kāds Aglonas iedzīvotājs vērsies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), parādot, cik nepatīkams skats pilsētā pavēries pēc svētkiem.

Iedzīvotājs dalījies ar fotogrāfiju, kurā redzams ar atkritumiem pilns konteiners.

"Kopš Aglonas bazilikas lielajiem svētkiem mūsu, Cirīšu ielas 1a daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju, atkritumu konteiners ir pamests ar svētku apmeklētāju atstātajiem atkritumiem, kurš jau ir pāri malu malām. Un paradoksāli, ka tas ir laikam vienīgais konteiners Aglonā, no kura nav izvesti svētceļnieku atstātie atkritumi. Simts metrus tālāk - pie autoostas - visi konteineri ir tukši. Tāpat Cirīšu ielā 2 un 2a konteineri ir tukši, " sūdzas vietējais iedzīvotājs.

Viņš atklāj, ka par situāciju ir aizsūtījis e-pastu jaunievēlētajam Aglonas novada domes priekšsēdētājam, taču reakcijas nekādas.

"Ja tas būtu ziemā, tad to vēl varētu paciest, bet pašlaik kad ārā +23 grādi, taisni ārprāts, kādi antisanitārie apstākļi veidosies pagalmā,” sauštis ir iedzīvotājs.

Privātais arhīvs/skaties.lv

Kā iepriekš tika ziņots, šogad uz Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā bija ieradušies vismaz 1224 svētceļnieki.

Dievkalpojumā piedalījušies apmēram 2000 dievlūdzēju, jo svētceļniekiem pievienojušies arī individuālie Aglonas viesi.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Pie Aglonas bazilikas Cirīšu ielas 2a pagalmā katru gadu tiek novietoti desmitiem autobusu un desmitiem bio tualešu.Šogad tualetes bija īpaši tuvu. Kāpēc vietējiem iedzīvotājiem jādzīvo tādos apstākļos visas svētku dienas? Cilvēkiem slinkums gaidīt rindu un viņi iet aiz mājas stūra, atstājot aiz sevis ne īpaši patīkamus skatus un aromatus. No piemājas dārziem zog visu, ko cilvēki visu vasaru ir audzējuši priekš savas ģimenes. Tas notiek katru gadu. Augusta svētki pārvēršas par elli vietējiem iedzīvotājiem. Par kādu ticību iet runa, ja cilvēki uzvedas kā cūkas....

21.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:55

Jaunākās diskusijas