Vakcīnu noliedzēji izsaka draudus latviešu ārstei, kura dalījās ar stāstu par bērna nāvi

tautaruna.lv 2.jūn
 
Pixabay
Latviešu anestezioloģe Kristīne Pitkeviča, kura strādā Berlīnes Sirds centrā, saņēmusi nāves draudus pēc savā “Facebook” profilā publicētās ziņas par bērna nāvi Vācijā, kurš nebija vakcinēts, vēsta LTV "Panorāma".

Kristīne Pitkeviča vienmēr bijusi aktīva gan darbā - jau sesto gadus viņa ir anestezioloģe Berlīnes Sirds centrā, kur veic ļoti smagas sirds operācijas bērniem no visas Eiropas, arī Latvijas, gan sociālajos tīklos, daloties ar savā ārstes darbā pieredzēto.

Patlaban viņa ir atvaļinājumā. Taču kolēģe devusi ziņu, ka miris viens no viņu mazajiem pacientiem. Sešus gadus vecais zēns ar difteriju saslima pirms gada. Tādēļ attīstījās sirds mazspēja un sekoja mākslīgās sirds ievietošana. Tāpat zēns bija atkarīgs no nieru dialīzes. Pēdējās trīs dienas puika bija reanimācijā, mākslīgajā komā. Taču viņš neizdzīvoja.
“Ar vecāku atļauju, to es uzreiz gribu pateikt, es uzrakstīju par to, kā viņam gāja pēc difterijas. Jo viņi bija pārliecināti vakcīnu pretinieki. Un viņiem ir vēl viens bērniņš, vesels bērniņš, un viņi savas domas krasi mainīja - viņš nebija potēts ne pret ko un tagad ir pret visu potēts,” stāstīja Kristīne.

Pēc Kristīnes aprakstītās ziņas par zēna nāvi viņas “Facebook” profils burtiski uzsprāga. Lasītāji dalījās divās daļās. Vieni teica paldies un skuma par zēna nāvi. Otri pārmeta Kristīnei vakcīnu slavināšanu un dalījās ar citu interneta vietņu adresēm, kur var atrast ziņas par tieši no vakcīnām mirušiem bērniem. Vēl bija trešie. Tie rakstīja naida pilnas ziņas tieši Kristīnei personīgi, ne zem raksta, kur redz visi.

“Cilvēki raksta, ka, ja šo vakcīnu apēstu, viņš nomirtu. Ja špricētu brokoli, droši vien arī nomirtu. Kam es nebiju gatava, tam, ka sāka rakstīt privāti. Novēlēja nomirt, lai man kaut kas slikts notiek. Lai mani bērni piedzimst par kropļiem. Tam es nebiju gatava,'' atzina ārste.

Kristīne sacīja, ka ļaunums un naida runa viņu tiešām pārsteigusi. Tagad mēģina notikušo aizmirst, jo iesaistīties diskusijās ar šiem cilvēkiem neredz jēgu.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Tā mēdz notikt, ne velti ir tautā teiciens; neej svešā baznīcā ar savu dziesmu grāmatu. Katrā valstī ir sava kopējā mentalitāte un izpratne par lietu kārtību.

2.jūnijs Atbildēt

Tādi raksti ka šis, tagad būs ar vien vairāk, un vairāk. Bailes- tā ir pirmā vakcīna, otra sekos.

2.jūnijs Atbildēt

Pretīgi klausīties. Meli un vienīgi meli. Par naudu Jūs rakstīsiet jebko.

2.jūnijs Atbildēt

Un tu, idiņ, domā, ka vari nodzīvot līdz 80 gadiem tagad tikai tāpēc, ka nepotējies? Tu vari nodzīvot tikai tāpēc, ka vairums ir potēti. Palasi grāmatas, paskaties dokumentālās filmas par 18., 19. gadsimtu, paskaties līdz kādam vecumam cilvēki dzīvoja. Es nesaku, ka vajag visas vakcīnas, ko piedāvā, bet pamatvakcīnas piedzimstot ir vajadzīgas. Tā kā piever jau savu mutīti.

2.jūnijs Atbildēt
Jolanta Veselova > laine.5eb3b4d927f73

Šitie prātiņi ir tā nozombēti, ka izlasīs un par patiesām pieņems jebkuras interneta muļķības. Trakākais ir tas, ka arī es pazīstu cilvēkus ar augstāko izglītību šeit, kuri savus bērnus nevakcinē. Valstij būtu jāaizliedz šiem bērniem apmeklēt bērnu dārzus un skolas, kā arī jāparāda kadri no slimnīcām arsaslimušajiem bērniem,varbūt tad šie interneta zombiji ataptos

3.jūnijs Atbildēt
Eduards > laine.5eb3b4d927f73

Par sevi nemāku teikt,vai esmu ar kautko vakcinēts agrā bērnībā,bet kopš sevi atceros,nekādas vakcīnas manī nav grūstas.Mana vecāmāte nodzīvoja 104 gadi un nekad mūžā ne pret ko nebija vakcinēta.Viņa kategoriski neatzina ķīmiju,ārstējās tikai ar dabas dotām veltēm un to arī ieaudzināja savai meitai,kura arī nodzīvoja 99 gadi bez visādām vakcīnām un tabletēm.Tā ka nevajag te borēt demagoģiju,ka 18,19 gs.cilvēki dzīvoja mazāk,bez vakcīnām,nekā tagad.Starp citu,gudriniec,cik gadus nodzīvoja rakstnieks Ļevs Tolstojs? Un tādu pa pasauli ir miljoniem.

3.jūnijs Atbildēt

Jā,un vai tu zini,cik mūsu laikos mirst tā teikt,pret visu vakcinēti un ,it kā,veseli cilvēki? Daudz,ļoti daudz!!!

3.jūnijs Atbildēt
Mia > eduards

Ja tavu vecmāti būtu sakodis traks suns, viņa droši varētu mēģināt izārstēties ar zāļu tējām. Ja Tev iekož traks suns, neskrien vakcinēties, dzer tējas :D

3.jūnijs Atbildēt

Tie kas reklamē vakcināciju ir slepkavas. Viņi par naudu pārdos pat savu miesīgo māti. Viņiem nav nekā svēta. Vakcīnu ražotāji ir mafija. Viņiem nospļauties pat bērnu veselību. Viņiem ir galvenais dabū naudu no valstu valdībām, par vakcīnu pārdošanu.

2.jūnijs Atbildēt

Žēl, ka tu droši vien esi vakcinēts...

2.jūnijs Atbildēt

Tu jau Brunīt droši esi saņēmis savas vakcīnas, tapēc vari tebļaut

3.jūnijs Atbildēt

Žēl. Nav vakcīnas pret rupjību un aprobežotību. Šķiet, daudziem tā ļoti noderētu.

2.jūnijs Atbildēt

Pareizi,tiem vakcīnmīluļiem noteikti tāda vakcīna noderētu.Lai viņi savakcinējas pret piršanu,diršanu un pļūtīšanu.

3.jūnijs Atbildēt

bļin...

3.jūnijs Atbildēt

Ārstu neizdarību un nemākulību tagad piesegs ar nevakcionāšanos.

3.jūnijs Atbildēt

Šitas ir fake, ko labi atspēkoja :)

5.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:11

Jaunākās diskusijas