Pļavnieku iedzīvotāja piesaista televīziju, lai sodītu autovadītājus

tautaruna.lv 26.februāris, 18:30
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Rīgas mikrorajona iekšpagalmā redzamas vairākas automašīnas, kas novietotas sniegotā laukumā. Vietējie ir informēti, ka automašīnas novietotas zālājā, tomēr tas viņus neattur no pārkāpuma izdarīšanas, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Kā norāda vietējā iedzīvotāja Viktorija, Ulbrokas ielas 11 iekšpagalmā autovadītāji regulāri novieto savas automašīnas zaļajā zonā. Šobrīd zālāju klāj pamatīga sniega kārta, tādēļ tas nav redzams, taču autovadītāji lieliski zinot, ka spēkratus novieto neatļautā vietā. ”Rakstījām Rīgas pašvaldības policijai, bet nekas nav mainījies. Ceru, ka ar jūsu palīdzību piesaistīšu policijas uzmanību un tiks atrisināta radusies situācija,” raidījumam Bez Tabu raksta Viktorija.

Sastaptie iedzīvotāji norāda, ka iekšpagalmā nav brīvu vietu, tādēļ autovadītāji ziemā šādi izlīdzoties.

Līdz ko sniegs nokūst, autovadītāji zālājā spēkratus vairs nenovieto.

Rīgas pašvaldības policijā norāda, ka izsaukumi uz norādīto iekšpagalmu ir saņemti, tomēr sodi nav piemēroti.

"Šajā situācijā jāsaka, ka normatīvie akti paredz to, ka, ja var rasties šaubas, tās jātulko par labu pārkāpējam. Ziemā daudzviet ir tādas situācijas, ka, ierodoties notikuma vietā, objektīvi nav iespējams konstatēt, ka autovadītājs būtu varējis pārliecināties, ka norādītajā vietā nedrīkst novietot transportlīdzekli. Notikuma vietā policisti nevar pierādīt, ka transportlīdzekļa vadītājs ir redzējis un ir spējis konstatēt, ka tur nedrīkst novietot transportlīdzekli," pauž Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

kaut vienreiz Toms Sadovskis ko jēdzīgu pateicis.

26.februāris, 19:59 Atbildēt

Zem sniega sasalušie zāles stiebriņi var nolūst!

27.februāris, 21:33 Atbildēt

nu un kur lai liek ato mašīnas,tā pa lielam???Totties debilie pidarasi izved savus suņus kuri nodirsh visas malas,tas protams ir nieks salidzinājumā ar zaļu zāli!!Pidarasi jobanie!!Krievi okupanti!!

28.februāris, 20:31 Atbildēt

liec savu veco grabazhu kur gribi, pa lielam,tà ir tikai tava problèma

10.marts, 10:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:39

Jaunākās diskusijas