Putina "slepenā" meita beidzot komentē līdzību ar viņu

tautaruna.lv 26.februāris, 13:09
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Nesen skaļā interneta projektā 17 gadus vecā Elizaveta Krivonogih (sociālajos tīklos meitene ir pazīstama kā Luiza Rozova) tika nosaukta par iespējamo Krievijas prezidenta Vladimira Putina meitu. Lai gan meitene izvairījās no kontakta ar medijiem, beidzot viņa sniegusi pirmo oficiālo interviju GQ.
Galvenais jautājums - vai Elizabete ir Putina meita - atkal palika neatbildēts (un pat netika uzdots), taču sarunā meitene runāja par savu ikdienu, līdzību ar Krievijas prezidentu, sapņiem un attieksmi pret kritiķiem internetā.

"Ziniet, kaut kā nav īpaši patīkami, ja tiek traucēta jūsu mierīgā dzīve. Un daži svešinieki sāk rakņāties tavā dzīvē. Tas nav pats patīkamākais. Es neskaidri atceros dienu, kad tika prezentēts projekts, pēc tam es trīs dienas gulēju gultā ar aizvilktiem aizkariem. Es trīs dienas vienkārši pazudu. Tas bija tik ... Ne pārāk patīkami," viņa atklāti sacīja.

Elizabete izteicās arī par savu līdzību ar Vladimiru Putinu: "Klausieties, spriežot pēc viņa jaunības dienu fotogrāfijām, tas droši vien izskatās, ka esam līdzīgi. Bet, kā izrādās, ir daudz cilvēku, kas ir līdzīgi Vladimiram Vladimirovičam."

Kā vēstījām iepriekš, lai gan Krievijas prezidents Vladimirs Putins rūpīgi slēpj savu privāto dzīvi, medijs "Projekts" vietnē Youtube publicējis jaunu pētījumu, kurā atklāts, ka Putinam, iespējams, ir vēl viena - trešā - meita.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vai Kariņam un Levitam un Šķēlem un citiem miljonāriem Latvijā ari nav pieteikušies bērni. Kādu kompensāciju maksā par lietas noklusēšanu, bet laikam tās gadījuma rakstura sievietes jau ir pietiekami nodrošinātas, kā piemēram Gunta Ulmaņa gadījums....

27.februāris, 12:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:51

Jaunākās diskusijas