Krāsainais kārums ir ļoti populārs arī pie mums, taču izrādās, ka sarkanās konfektes savu krāsu ieguvušas pateicoties kukaiņiem.
Sarkano pārtikas krāsu - karmīnskābi - iegūst no sasmalcinātām vabolēm, kuras dēvē par košenilēm (Dactylopius coccus).Krāsu iegūst no šo kukaiņu sieviešu ķermeņiem. Kukaiņi tiek audzēti uz ērkšķu kaktusa (nopal), kura dzimtene ir Meksika, Centrālamerika un Dienvidamerika.
Šo krāsvielu izmanto arī konfektēm ar zemeņu un aveņu garšu, kā arī lūpu krāsās.
Komentē 7
Ja kāds palaidīs smirdīgu balodi...jau rīt to Tauta runā palaidīs kā baisu faktu
Šo krasvielu izmanto arī kolai.
Shodien ir paraadiijies, baiss medikhu peeiijums "Pat ar 3 maskām skābekļa saturs nemainīgs; vai sejas maskas nopietni apdraud veselību?", kuru nelhauj komenteet.
Tieshaam, gaisa filtraacija, skaabeklha daudzumu (bet ne saturu) nemaina. Elpojamajaa gaisaa, pazuud Saules energheetiskie laadinhi (joni ar - ziimi). Shie joni, pat cilveekam ar vaaju imunitaati, paliidz (atbalsta) cilveeka imunitaatei , pretoties negatiivajai iedarbiibai uz orgaaniem (organismu). Sekojoshi, medikhu raksts ir baiss.
Šitā krāsa tiekot izmantota arī pretcovida vakcīnās.
Sen jau zināms kā iegūst sarkano krāsu konfektēm . Kāda starpība no ķīmijas vai kukaiņiem? Tā itkā tas mainīs jūsu domas neest neko kas sarkanā krāsa .
"Krāsu iegūst no šo kukaiņu sieviešu ķermeņiem"!!! Izrādās kukaiņu vidū ir SIEVIETES? Ha-ha! Varbūt tomēr kukaiņu mātīšu ķermeņiem?
so what? kukainīši taču ne netestēta vakcīna! un bombītes uzņem perorāli!