Latvijas uzņēmējs sašutis par novēroto tirdzniecības centrā Siguldā

tautaruna.lv 15.novembris 2020, 16:07
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Uzņēmuma BMS-Baltijas Mārketing Serviss direktors un īpašnieks Juris Putnis sociālajā vietnē Facebook paudis sašutumu par novēroto tirdzniecības centros ārkārtējās situācijas laikā.

Putnis neslēpj, ka pieņemtie ierobežojumi tirdzniecības centros un policijas rīcība viņu ir pamatīgi saniknojusi.

"Šodien iegāju Siguldas tirdzniecības centrā Šokolāde, mazos veikalus, ieskaitot puķu (kuras produkcija nevar divas dienas pagaidīt, novīst), terorizēja policija un vēra ciet, sakot ka tirgo ne pirmās nepieciešamības preces un viņi pilda valdības pieņemtos noteikumus! Īpašnieki ar asarām acīs slēdza ciet savus mazos veikaliņus (kuri bija investējuši līdzekļos, nodrošinot ar visu nepieciešamo, lai nebūtu tieša kontakta ar pircējiem), lai arī tai pašā laikā Drogas kuras dublē Rimi nepārtikā, lielo telekomunikāciju uzņēmumu trīs veikaliņi netraucēti strādāja un pulcēja cilvēkus!" atklāj ieraksta autors.

Uzņēmējs norāda, ka šādi tiek iznīcināti mazie uzņēmumi un radīta turbulence uzņēmēju vidū. "Laiks rādīs no kā būs lielāks ļaunums, vai C19, vai neapdomīgie, nevienlīdzīgie noteikumi kuri veicina neirozes izraisītas sekas ar komplikācijām? Mani izbrīna fakts cik ātri lēmumu pieņēmēji iedzīvojas savā burbulī un neredz kas notiek apkārt!!!" norāda Putnis.

Jau vēstīts, ka Valsts policija (VP) sestdien, veicot preventīvās pārbaudes gandrīz 1000 dažādās tirdzniecības vietās un ēdināšanas iestādēs, sākusi divas resoriskās pārbaudes un deviņus administratīvā pārkāpuma procesus, informēja policijā.

Policija arī turpmāk veiks šādas pārbaudes, lai uzraudzītu, vai tiek ievēroto Covid-19 infekcijas izplatības mazināšanai noteiktās drošības prasības. VP aicina gan komersantus, gan iedzīvotājus būt atbildīgiem - gan pret savu, gan līdzcilvēku veselību un drošību - un ievērot šos pastiprinātos piesardzības pasākumus.

Jau ziņots, ka Covid-19 ierobežošanai no 9.novembra līdz 6.decembrim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni ierobežojumu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Liekas, ka valdība nekad neiet uz veikaliem un ka tai ir maza sajēga par pircēju blīvumu tajos... Aiztaisot lielos depo brīvdienās, var panākt tikai lielāku koncentrāciju tajos pa vakariem - jo cilvēki iepērkas tajos dēļ nepieciešamības, toties mazākie kļūst pilnāki brīvdienās. Un puķu bodes vispār - kurš ir redzējis drūzmēšanos puķu veikalā, izņemot pirms 8.marta okupācijas gados?

15.novembris 2020, 17:07 Atbildēt

Līdz ar visiem šiem ierobežojumiem plaukst nelegālais biznes,korupcija un valsts kasē neienāk nauda,valdība valsti grib galīgi izputināt,tā jau ir viss nolikvidēts un pārdots,ja Eiropas Savienība izjūk,tad mēs esam pliki un nabagi!

15.novembris 2020, 17:07 Atbildēt

priecajies- labu labā alternaqtīva --LAIKS ARĪ ISLAM BANKING - kam tev tik smirdīga UN NEKALPOJOŠA valsts vajadzīga ??

TAS NAV NELEGALS BIZNESS --- TIE IR LATVIEŠU EMIRĀTI KAS REĀLI FUNKCIONĒ TUR KUR NAV VAJADZĪ BAS PĒC UTAINAS POLITORGANIZACIJAS LV UN PROAMERIKĀNISKĀS HUNTAS --MIERĪGA LĪDZASPASTĀVEŠANA -------- JA TU TRAUCESI MIERGU LĪDZASPASDTĀVĒŠANU TU TIKSI SODĪTS PĒC LATVIEŠU EMIRĀĀTU TRADĪCIJAS --TEVI KĀ SUNI KRŪMMALE NOŠAUS UN NORAKS

DEBILAIS VALSTSAVALODĪGAIOS LOPS- morals kroplis -LATVIJIETIS nicināmais--MUTI CIET UN BŪDĀ  !

16.novembris 2020, 2:13 Atbildēt

nesaprotu, kapec neviens no Saeimas un valdibas nav ta pa istam slims, vini tak maskas nelieto un distanci ar neievero, to varejam redzet fotografijas no preses konferences. Tatad cilvekam jaizdara diva veida secinajumi, vai nu maskas un distance neko nelidzz, jo sie cilveki to neievero u trais secinajums, ka si it ka elite sanem citadaku medicinisko pakalpojumu ka citi cilveki. CUCIBA TA IR

15.novembris 2020, 17:25 Atbildēt

Bet tieši tāds arī ir covidafēras pamatmēŗķis-iznīcināt mazo biznesu un visusslāni kā tādu. Nākamie uzdevumi in nacionālo valstu bankrots un pāreja transnacionāla pakļautībā un parvaldē jau de jure ne tikai de facto. Bet aklie jau to neredz, tie redz tikai to , ka kads nelieto uzpurni , jo ir cilveks, vai kurs nepakļaujas varas prettautiskajiem lēmumiem.

15.novembris 2020, 17:27 Atbildēt

LV nav vidusslāņa, kā tāda. Ir bagātie un nabagi. Par vidusslāni varētu saukt visus tos cilvēkus, kuru ienākumi būtu pielīdzināti deputātu algām

15.novembris 2020, 23:13 Atbildēt
anatolijs > guntars.graholskis

Druksu par daudz gribi. Ja tu gribētu tā stradat, ka gribi dzivot, tad tas butu saprotams. Bet te vairums grib tikai zagt un tuksi muldet.

16.novembris 2020, 12:04 Atbildēt

Jurim Putnim nav vēl skaidrs, ka šis korons ir tas, kas iznīcinās visus mazos uzņēmumus un tas ir uztaisīts speciāli, ar nolūku visu izncināt. Nesaprotu, kā vēl kādam tas nav skaidrs. Priekšā pieci gadi un pa šiem gadiem ne tikai mazie, bet arī vidējie uzņēmumi aizies pār burbuli.

15.novembris 2020, 18:16 Atbildēt

Ko Jūs, Juri, varat gribēt no valdības, kur pat ministri ir peredasti!

15.novembris 2020, 20:17 Atbildēt

Ne jau pederastijā vaina, bet gan attieksmē un apziņā, ka šeit nesodīti var darīt jebko. Francijai taču tas netraucē būt attīstītai un saviem pilsoņiem labklājīgai valstij.

15.novembris 2020, 22:05 Atbildēt

Nu,re labi ja kads zina ka tev jadzivo,kas jadara,bet nu nesanak ka velas kads,nu varbut kadam ir teisibas - to dziviti nodzivot ka pats velas,bet nee,atnak cakaretaju bars..

20.novembris 2020, 23:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:01

Jaunākās diskusijas