FOTO: Pircējis sašutis par veikalā Talsos iegādāto sieru

tautaruna.lv 18.jan
 
Ilustratīvs attēls / Vladislavs Proškins/F64
Kāds vīrietis vērsies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), parādot, cik briesmīga paskata sieru gadījies nopirkt veikalā Talsos.
Vīrieša publicētāja foto redzams, ka šķēlēs sagrieztais siers ir ar pelējumu.

Privātais arhīvs/skaties.lv

Lai gan pircējs brīdina par konkrētu veikalu Talsos, kurā nevajadzētu pirkt sieru, komentētāji ir vienisprātis - tāda situācija var gadīties jebkurā veikalā. Svarīgi - aplūkot produkta derīguma termiņu, par kuru, starp citu, pircējs nav minējis ne vārda.

Kopumā komentētāji ar ironiju uztvēruši pircēja sūdzību, sakot, ka siers ar pelējumu taču ir dārgs un ekskluzīvs produkts.

"Pūdētais siers maksā 3 reizes dārgāk nekā parastais un ir ekskluzīvs... Veikals pats sevi apčakarēja, paķer labu vīniņu un pa vakaru nobaudi ar gardu muti," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam dalās ar sūdzībām par produktiem, ko nopirkuši Latvijas veikalos.

Tā pirms kāda laika rakstījām par to, ka kādu sievieti pamatīgi šokējis viņas pirkums - "Baltais" ražotā aukstā zupa.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Valstī sasaistīts viss vienā virvītē. Sieram tiešām var būt gadījuma raksturs. Bet runājot par citiem produktiem, tad droši varu teikt, ka šodien tik katastrofāli kaitīga pārtika Latvijā nav bijusi nekad. Nekad tu nezini ko tu ēd. Cilvēkam, kam ar veselību nav tik spīdoši, jāizvairās no dažiem pārtikas produktiem. Nopērc tītara gaļas konservus. It kā skaitās diētiska gaļa. Ap 40 procentiem pievienotas vistu ādas. Nopērc liellopu gaļas konservus. Tur ap 40 % pievienotas cūku ādas. Latvijā plaši izplatītas asinsvadu slimības. Bīstamākie produkti ir cūkgaļas izstrādājumi un vistu ādas. Pasaule to zina, un iespēju robežās mēģina no tiem izvairīties. Pasaule ēd vistas gaļu, mums atsūta vistu ādas, cūkādas. Un produktu sastāvu pat ar brilli neizlasīsi. Varen sīkiem burtiem rakstīts. Un ko tas dos ka izlasīsi? Kaut kas tak jāēd.

18.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:14

Jaunākās diskusijas