Vīrietis sašutis: Vējš sabojā jumtu, apdrošinātājs smuki "atšuj"

tautaruna.lv 25.jūn
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Klients, kurš ir apdrošinājis savu māju vai dzīvokli, parasti jūtas mierīgāk, jo risks, kas saistīts ar īpašumu, tiek «pārdots» apdrošināšanas sabiedrībai - tā vēsta skaistas reklāmas. Bet vai tā patiešām ir arī patiesībā? Kāda vīrieša stāsts liecina, ka apdrošināšana viņam nedeva solītos ieguvumus.

Vīrietis vārdā Andrejs F. facebook raksta, ka vējš šķūnim atrāva jumta stūri. Lokālā viesulī. "Izrādās - to kompensēs tikai tad, ja LVĢMC apstiprinās, ka tajā dienā vējam vai sazin kam vēl bija pietiekams stiprums.
Ko, protams, nekad neapstriprinās, jo kurš var nofiksēt lokālu brāzmu ? ...

Facebook

Trakākais, protams, ir kompānijas "loģika", izejot no pretējā - iznāk: ja LVĢMC pateiks, ka vējš nebija 17,2 m/s, vai kaut ko tādu, tad iznāk, ka klients ir norāvis sev jumtu pats!

Jo vējš to nevarēja izdarīt ! Jo LVĢMC apstiprina, ka tas nebija "pietiekami stiprs". Ideāli. Kuram vēl ir šāds vaļasprieks - lietainā laikā skraidīt apkārt un raut nost (šķūņa) jumtus ? Welcome to ze 'Jumta Rāvēju Club' !!!

P.S. tiem, kuriem interesē kā tad gadījums beidzās ? Tieši tā, kā ar apšmaucēju firmām tas parasti beidzas - no 1100,- EUR jumta remonta tāmes, ko sastādīja sertificēts jumiķis, izmaksāja ... miniet 3 reizes ... 190,- EUR.
Lūk tā!," savu sašutumu neslēpj vīrietis.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Raksts par neko. Ja jau reiz tik švaki sanācis un viss ir noticis, kā uzrakstīts, tad nav ko klusēt, bet atklāti nosaukt sabiedrībai apdrošināšanas kompānijas vārdu, lai cilvēki zin un neiegrābjas. Tikai tā var cīnīties par taisnību.

Savādāk sanāk tā, ka viena tante teica un.... ar to arī viss beidzas

25.jūnijs Atbildēt
Ivo

TIEŠI TĀ!!!!!!!

1.jūlijs Atbildēt

Šis ir īstais feiku raksts. Jo nekas konkrēts nav minēts. Varbūt vīrietis, bet varbūt sieviete, varbūt norāva, varbūt nenorāva. Nav ne vārda, ne māju nosaukuma, ne apdzīvotas vietas nosaukuma un arī apdrošinātājs nav nosaukts. Te redzams, ka avīze melo un laiž klajā puspatiesības

25.jūnijs Atbildēt
Ivo

Varbūt pats norāva.....kaut kur.... :D

1.jūlijs Atbildēt

No sūda vasku neizspiest...

25.jūnijs Atbildēt
Ivo

Lūdzu tā apdrošināšanas kantora nosaukumu, kur nevajadzētu apdrošināt savu mantu, jo ir doma apdrošināt, bet vēl jāpadomā kur!!!!!! ;)

1.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:27

Jaunākās diskusijas