Soctīklos: Rūgta pieredze, gaidot rindā pie valsts apmaksāta zobārsta bērniem

tautaruna.lv 25.jūn
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Ministru kabineta noteikumi paredz, ka zobārstniecības pakalpojumi no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāti bērniem līdz 18 gadu vecumam. Taču lai šo pakalpojumu saņemtu, jāapgruņojas ar milzu pacietību.

"Stāvam rindā ar 2 bērniem pie zobārsta Rēzeknē kopš februāra sākuma. 3 reizes ir atliktas vizītes, aizbildinotiet ar pēkšņi saslimušiem ārstu bērniem, vai pašiem ārstiem, katru reizi piedāvā pārlikt vizīti, tā viss velkās jau vairākus mēnešus.

Šodien arī bija pieraksts, vakar no medicīnas centra piezvanīja un atgādināja par vizīti, taču šodien pusotru stundu pirms vizītes, piezvanīja no medicīnas centra, ka pēkšņi ārsts apslimis un atkal mūs nevar pieņemt.

Man ir aizdomas, ka vizīties tiek pārceltas tikai tāpēc, ka uz mūsu pieraksta laiku tiek pierakstīti pacienti, kas nāk par maksu, bet mēs esam pierakstīti uz valsts apmaksātu bezmaksas vizīti un zobu labošanu. Gribētos dzirdēt citu šī medicīnas centra klientu atsauksmes," portālā sudzibas.lv raksta kāda sieviete.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Cien. vecāki! Ja rakstat sūdzību, esiet tik laipni norādiet uz kuru iestādi sūdzaties, nevajag apkopot, jo Rēzeknē nav viens medicīnas centrs kur sniedz valsts apmaksātus pakalpojumus zobārstniecībā.

29.jūnijs Atbildēt

Re un ta vel saka ka Latvijā ir valsts apmaksātais , jo mus visus tur par muļķiem.

1.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:42

Jaunākās diskusijas