Pircējs neizpratnē par akcijas preču cenu; citur esot lētāk

tautaruna.lv 8.mai
 
Inga Nestere/ F64 Photo Agency
Ne vienā vien lielveikalā Latvija regulāri notiek dažādas akcijas, kuru laikā, piemēram, sakrājot noteiktu skaitu uzlīmju iespējams iegādāties kāda īpašā piedāvājuma preci. Tiesa, kāds pircējs ir sašutis par to, cik tad citviet maksā preces, kuras konkrētajā lielveikalā piedāvā iegādāties, izmantojot sakrātās uzlīmes.

Portāls "jelgavniekiem.lv" vēsta, ka konkrētais pircējs portālam norādījis: "Jāsakrāj 30 uzlīmes, un tad varu iegādāties "Bosch" skrūvgriežu un uzgaļu komplektu, kurš maksā 19.99 eiro. Rakstīts, ka tādā veidā iegūsim 50% atlaidi." Konkrētā akcija esot spēkā "Rimi" lielveikalos.

Pircējs gan pamanījis, ka kādā citā tirdzniecības vietā šis komplekts maksā 17.99 eiro.

Konkrētajā veikalā minētā cena bijusi ar atlaidi, un kā standarta cena norādīti 23,28 eiro, savukārt vairākos interneta veikalos šis komplekts nopērkams pa 18 līdz 21 eiro.

Lielveikala pārstāvji komentējot situāciju norāda, ka konkrētā lojalitātes akcija tiek veidota sadarbībā ar pazīstamo ražotāju "Bosch". Instrumentu izlase veidota, balstoties uz tirgū esošo pircēju pieprasījumu, izvēloties šī ražotāja populārus un pieprasītus produktus arī citās valstīs. "Nevaram komentēt citu Latvijas tirgus dalībnieku sadarbību ar Bosch, taču konkrētajā gadījumā ar 46 daļu skrūvgriežu un uzgaļu komplektu, jāņem vērā, ka Rimi akcijas cenu 19,99 EUR šim produktam nodrošinās 5 mēnešus - no 16.01.2018. līdz 15.05.2018., savukārt konkrētais piemērs fotogrāfijā citā tīklā ir norādīts uz īsu akcijas periodu - 01.01.2018. - 28.02.2018," norāda "Rimi pārstāvji".

Komentē 2

 
Anonīms
 

Muļķis saprata,ka tiek muļķots........:):):):):)Smiekli nāk,bet vienlaicīgi skumji,ka LV ir tik dumji cilvēciņi

9.maijs Atbildēt

Nekas jauns! Esmu piedzīvojusi, ka pirms akcijas smaržas iepakojums maksāja 67,0,Eiro, (akcijas cena ar atlaidi 20% - 53. 60 Eiro), un pēc akcijas kampaņas- 54,0!) Tātad kādu laiku pirms akcijas cena tā nejauši "pieaug", tad "atlaižas", pēc visa tā cirka - atgriežas savā iepriekšējā izskatā. Akcija - tas ir ļoti ""nopietni"!

10.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas