Rīdzinieki šokā! Sētnieks spaiņiem turpina bērt sāli arī saulainā laikā un vēl krieviski izrunājas

Portāls nra.lv 12.marts 2018, 19:06
 
Facebook
Operdziedātāja Evita Zālīte sociālajos tīklos publicējusi neizpratni raisošu fotogrāfiju ar sētnieka aktivitātēm saulainā pirmdienas dienā.

Kā zināms, 12.marta diena bija sausa, visai silta un pat brīžiem saulaina. Tāpat nav noslēpums, ka iedzīvotāji visu ziemu šausminājās par pamatīgo sāls kaisīšanu uz ielām.

Varētu domāt, ka vismaz šodien sētnieki no tā atturējās!? Izrādās, ka vismaz viens sētnieks tepat galvaspilsētas centrā sāli joprojām kaisīja ar vērienu...

''Rīgas ielās kausē sniega paliekas! Pusspainis sāls un gatavs! Kad vaicāju, vai nav saudzīgāk novākt, vai sadalīt to čupiņu - man skaidrā krievu valodā atbildēja, ka es laikam mūžā sniegu neesmu vākusi,'' publikācijā Facebook nopūšas operdziedātāja Zālīte.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Bet ridziniece reali sniegu nekad nav tirijusi. Damitei nepielec, ka sali ber tadel, lai si sniega kaudze maksimali atri nokustu, kamer ir saulite. Ja damite petitu laika zinas, tad uzzinatu , ka tuvakajas dienas atkal gaidams sals. Un tieshi sads sniega uzkalninsh kustot un pec tam piesalstot, klus par slidotavu. Centra vienmer ta sniegu ir kausejusi. Un vel damites informacijai, ja vina pec tam nojauksies slidotava un kaut ko salauzis, setniekam no savas kabatas naksies apmaksat medicinas izdevumus lidz 165,30 eiro...

13.marts 2018, 5:45 Atbildēt

Salidzinajumam. Tonna tehniska sals maksa 24 eiro un ar tonnu pietiek gandriz visai ziemai 100 metru ielas tirishanai... Tehniskie parametri lauj kaisit 12,5 kilogramus sals uz 100 metriem ledus. Luk ja setnieks sali sniega bertu, tad gan vinu varetu nosaukt par ideotu, jo sals nekause sniegu, bet tikai ledu..

13.marts 2018, 5:49 Atbildēt

Viennozīmīgi ja būtu izrunājies daiļajā latviešu valodā, tad tam visam varētu nepievērst uzmanību. Bet tā kā izrunājās krievu valodā, tad...

13.marts 2018, 9:31 Atbildēt

Objektīvi skatoties, sētnieks ir tas, kam maksā par sniega tīrīšanu, nevis ietves sālīšanu.

14.marts 2018, 13:41 Atbildēt

Vēl viens no Mēness nokritis...nezinot,ka sapresēts sniegs temperatūras svārstības rezultātā, mēdz pārvērsties ledū.

14.marts 2018, 14:00 Atbildēt

Tādām dāmītēm reāli nav nekādas saprašanas no sētnieka darba.Kas sētnieks,kāds suns,ka katrs garāmgājējs pēc savas aprobežotās domāšanas var bārstīties ar ''gudrībām''.Būtu pastrādājuši paši- mutes turētu ciet,jo būtu sajēga par to darbu.

Sētnieks jau tā cīnās ar dabas apstākļiem,piegružojumiem ,vēl turklāt jānomēž ''gudro'' pamācītāju atkritumus,ko pamanās mest turpat kur stāv ''gudrie,inteliģentie'' pilsoņi.Ja kāds 10-tais uzbāžas ar debīlām ''pamācībām'',nav jābrīnās,ka vēl matom nepasūtīja aizvērt muti un neteiktu,ka nebūtu pelnīti.

14.marts 2018, 13:49 Atbildēt

Ne jau vins to sali pirka,ne darbu sev atrada,bet dara to ko liek un maksaa.

14.marts 2018, 22:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas