Beidzot nodzēries līdz kliņķim? Paskat, kā Jefremovs izlamāja teātra skatītājus

Portāls nra.lv 12.mar
 
Ekrānšāviņš
Pēdējās dienas plašu uzmanību guvusi populārā Krievijas aktiera Mihaila Jefremova uzvedība uz teātra skatuves.

Izrādes ''Nekļūsti svešs'' laikā Samāras pilsētā iecienītais aktieris pēkšņi novērsies no izrādes, lai sāktu rupji izrunāties auditorijas virzienā, aicinot viņus pašus kāpt uz skatuves, ja viņš esot par klusu.

Par spīti acīmredzami iereibušā aktiera rupjībām par viņiem, auditorija nez kapēc viņam aplaudē un smejas, visticamāk uzskatot, ka tā ir improvizēta izrādes daļa.

''Es jau tekstu aizmirsu, bļ*d,'' video izskaņā piebilst Jefremovs.

Interesanti, ka dienas laikā video skatīts jau vairāk kā vienu miljonu reižu.

Visbeidzot, Jefremovs sarunā ar TASS sniedzis savu versiju notikušajam: ''Izrāde ir ļoti sarežģīta. Tā nu sanāca, ka Samārā publikai ne visai aizgāja. Es neuzskatu, ka tā ir kritika - es uzskatu, ka visiem skauž.''

Komentē 8

 
Anonīms
 

Starp citu, ļoti asprātīgi!

12.marts Atbildēt

Kārtējo reizi latviešu 'žurnālisti" izceļās ar savu "ne-sapratni" par notiekošo. Vispirms noklausieties , noskataties vairāk kā vienu Jefremova izrādi tad sapratīsiet vispār ko rakstīt par tādu cilvēku .... paši jūs tur visi nodzērušies idiņi.

12.marts Atbildēt

toties viņš nav debils vatņiks un saprot kurp Huilo putins novedis krievu tautu! Saprast to un nenodzerties ,Krievijā nav iespējams!

12.marts Atbildēt

Tevi hulo ES nenoveda galīgā dirsā ? Toties tavu tautu un valsti gan.... kattik krievu apvainot protams kā jau visiem laizītājiem.pienākas.

13.marts Atbildēt

Vai kāds vispār zina ?? viņa tekstu?Komentētāji!!!!!Kāds redzējis izrādi?Pat LV aktieri dziesminieki(ces)lamājas un pēc 5 min aizmirsies un slavē!!! kā aitu bagātu ar nopelniem!!!!

12.marts Atbildēt

Jau cik mūsu LV ( blondīņi un es ) sēž krievijas maizē???un lamājas? Daugavpili paslavēja ne slābi un kā viņai vispār darbu dod?????

12.marts Atbildēt

Biju uz izrādi Dailē, tur Rēzija Kalniņa arī vienā izrādē par "kaut kādu karalieni" (aizmirsu nosaukumu) , ieskrēja skatītāju rindās un izlamāja vienu apmeklētāju.. tas bija iestudēts lugas kontekstā bet izskatījās amizanti. meitēns skatītājos bija šokā...

12.marts Atbildēt

Bet ... musu valdiba savu tautu driz atstas bez biksem .

13.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:55

Jaunākās diskusijas