VIDEO: Policisti palīdz autovadītājai, kuras auto apstājās uz Slāvu apļa

Portāls nra.lv 23.feb
 
Ekrānšāviņš
Vakar pulksten 18.40 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki uz Slāvu apļa pamanīja automašīnu, kas bija apstājusies uz ceļa ar ieslēgtām avārijas gaismām. Policisti piestāja pie automašīnas un nolēma palīdzēt, lai aizstumtu auto uz vietu, kur drīkst stāvēt.

Nedaudz vēlāk, aprunājoties ar automašīnas īpašnieci, tika konstatēts, ka, iespējams, automašīnai beigusies degviela. Policisti automašīnas īpašnieci aizveda līdz tuvākajai degvielas uzpildes stacijai, kur sieviete iegādājās aptuveni piecus litrus degvielas. Tad policisti sievieti aizveda atpakaļ pie automašīnas un problēma tika atrisināta. Līdz ar degvielas ieliešanu bākā, auto uzreiz izdevās iedarbināt un jaunkundze varēja turpināt ceļu.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Malači policisti, bet tomēr - kādai gan ir jābūt DURAI, lai neredzētu, ka beidzas benzīns (displejā taču iedegas signāllampiņa).. Nu ja, sievišķis - lose vulgaris.

24.februāris Atbildēt

Ne vienmēr tās signāllamiņas rāda pareizu informāciju. Mān bija gadījums, kad braucot vnk noslāpst mašīna, bet degvielas dačiks panelī rāda vel kādus 20l bākā.

26.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas