Mācības Ādažos liek jautāt, vai ir normāli, ka naktī nav iespējams gulēt?

Portāls nra.lv 28.sep 2017
 
Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency
Kāda satraukta māte pirmdien dalījusies ar pārdomām sociālajā tīklā facebook, kur izsaka sašutumu par militārajām mācībām Ādažu poligonā. Troksnis atskan pat nakts vidū.

"Mīļā Latvijas armija! NBS virspavēlniek, komandieri! Saeimas deputāti, tostarp Edvards Smiltens! Kas tas šonakt bija [naktī uz pirmdienu, 25.09. - red.]?

Vai tiešām ir normāli, ka miera laikā līdz pulksten pustrijiem naktī nav iespējams gulēt kara trokšņu dēļ, jo poligonā notiek skaļas un intensīvas mācības? Sējas, Ādažu un Saulkrastu novadu iedzīvotāji jau gadu desmitiem (kopš padomju laikiem) ir pieraduši, ka pamalē ducina pa dienu, pēdējā laikā ducina arī vēlu vakaros, tomēr pulksten 22:55 iestājas klusums.

Arī tas ir stipri par vēlu, jo bērniem naktsmiers iestājas pulksten 21. Taču šonakt kara spēlītes pierimās tikai pulksten 2:30! Pie tam naktī sprādzienu trokšņi bija tik skaļi un spēcīgi, ka likās logu rūtis izbirs un ēkas sienas saplaisās.

Šī tiešām ir smaga pirmdiena, jo man uz darbu bija jāceļas pulksten 5:00, esmu gulējusi tikai divas stundas. Un kā lai manas sākumskolas un pamatskolas meitenes uztver mācību vielu un stundās neaizmieg, ja ir gulējušas nepilnas četras stundas? Viņām skolas diena beigsies tikai pulksten 19, kad viņas atgriezīsies no Mūzikas un mākslas skolas, pēc tam vēl būs jāpilda mājasdarbi... Esmu pacietīga, bet šoreiz nikna...," norāda Sandra.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Bus istais kars, ka ta gules. Ja nu muziga miega. Grutibam japierod.

28.septembris 2017 Atbildēt

Izskatās, ka tās kara efekta briesmas tuvākajā gadsimtā tikai tie Ādažu iedzīvotāji vien piedzīvos savās bezmiega šausmās. Pārējie gulēs mierīgi gadsimtu.

28.septembris 2017 Atbildēt

Ceru , ka ļaudis okupētajā Austrumukrainā guļ krietni labāk.

28.septembris 2017 Atbildēt

Protams jo zaļie cilvēciņi viņus sarga labi

28.septembris 2017 Atbildēt

Tur taču filmu uzņēma "Dvēseļu putenis"

28.septembris 2017 Atbildēt

Arnis Krauze‏

@arniskrauze

Following

More

Ļaudis zvana uz Brīvo mikrofonu un piktojas, ka Ādažu poligonā karavīri bumbojas līdz diviem naktī. Izrādās, tiek filmēts Dvēseļu putenis.

28.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:18

Jaunākās diskusijas