Par mata tiesu! Gepards ielec iekšā džipā pie cilvēkiem, kuriem tiek uzdots ''palikt mierā''

Portāls nra.lv 2.apr
 
REUTERS / Scanpix
Ir pietiekoši daudz situācijas, kurās liekot saglabāt mieru, tas ir pilnīgi saprātīgs aicinājums. Bet tad ir arī tās, kurās tas izklausās neiespējami, informē TIME.

Otrais variants gadījās, un tika iemūzināts ar kameras palīdzību, atpūtniekiem Gopkopjē safari Tanzānijā, kur ir vislielākais gepardu skaits visā Āfrikā.

Apstājoties, lai veiklos plēsējus apskatītu, diviem gepardiem radās tāda pati vēlme attiecība pret džipu ar cilvēkiem. Video redzams, kā viens no viņiem uzlec uz spēkrata motora, bet otrs - pakaļējā sēdeklī...

REUTERS / Scanpix

Gids nekavējoties aicina tūristus saglabāt mieru un ar dzīvnieku neveidot acu kontaktu.

Atpūtnieki, kuri to dēvēja par ''baisāko brīdi savā dzīvē'', neesot pamanījuši kā gepards ierāpjas pie viņiem, jo bija novērsušies ar uz motora uzkāpušo dzīvnieku.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nu man laikam būtu pilnīgs sastingums no bailēm .....

2.aprīlis Atbildēt

Sudas purva lasot vela rudeni dzervenes ...peksni aizmugure dzirdu kadu divainu troksni ...atskatos .. aizmugure liels vilks ...momenta paliku nekustiga ...es ta vilka acis paskatijos ar tadu hipnozes skatienu ...vilks palika kur stavejis ...nedrikst tados gadijumos paradit bailes ,kusteties ...Ja preti zvers ...

3.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:22

Jaunākās diskusijas