Iereibušu vīriešu strīda rezultātā Vecmīlgrāvī izcēlusies apšaude; divi cietušie

Portāls nra.lv 16.oktobris 2017, 12:14
 
VP
Naktī uz 15.oktobri Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Vecmīlgrāvī cietušas divas personas.

Viena persona no hospitalizācijas atteikusies, bet otra - nogādāta medicīnas iestādē. Abi cietušie bijuši sašauti. Jāpiemin, ka viņi atradušies alkohola reibumā.

Pēcāk darbā ar cietušajiem Valsts policija noskaidroja, ka viņi bija aizbraukuši uz Vecmīlgrāvi, kur kādā autostāvvietā pie pārtikas veikala sācies konflikts ar vietējiem. Kā minēja cietušie, strīds sācies spontāni. Konflikta rezultātā viens no vietējiem Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem izdarījis vairākus šāvienus gan uz cietušajiem, gan uz cietušo automašīnu, visticamāk, ar traumatisko ieroci.


Saistībā ar notikušo noziegumu likumsargi uzsāka neatliekamās izmeklēšanas darbības. Izmeklēšanas rezultātā tika noskaidrota persona, kura, iespējams, veica šāvienus. Aizdomās turētās personas dzīves vietā tika veikta sankcionētā kratīšana.

Kratīšanas laikā likumsargi atrada un atsavināja vairākas mantas: pistolei līdzīgu priekšmetu, šaujamieroču patronas, apsardzes darbinieka formas tērpu, policijas darbinieka formas tērpu, maskas, divas bruņu vestes kā arī divus maisiņus ar nezināmas izcelsmes vielu (skatīt attēlu). Aizdomās turētais nekavējoties tika aizturēts.

Jāpiemin, ka 1988.gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes sodīts par virkni noziedzīgiem nodarījumiem.

Pret aizturēto uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.panta otrās daļas - par huligānismu, ko izdarījusi personu grupa, kas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas