Vai pašreizējā valdība noturēsies līdz termiņa beigām?

Elvijs Lazdins

Un vai nākamo arī vadīs Māris Kučinskis? Kādas prognozes?

17.jūlijs 2017, 13:25
Valdis Freimantāls

Cik zinu - sarkano komunistu un čekistu valdības vienmēr noturās!

Masveida tautas zombešana tiem garantē mierīgu POLITISKO cīņu uz skatuves ar koka zobentiņiem!

Un galvenais - STABILUS ienākumus uz tautas reķina!

Lasiet Ervīna Jākobsona blogā "Likteņa zīmes" rakstu Bertuļa nakts Rīgas Latviešu Biedrībā un Dittas Rietumas www Labie.lv.(par Latvijas valsts patreizējo situāciju.)

 

29.jūlijs 2017, 11:36
pēteris

Ja valstiski netiks radīti lēti dzīvokļi vienai personai un jaunām ģimenēm un tuvumā darba vietas. Aizbraukšana turpināsies. 30 gadus  Saeimas un valdības darbam ir NULLRES VĒRTĪBA! 

Grāmatu tārpiem nav sajēgas  par praktisko dzīvi!

4.janvāris 2020, 20:13
pēteris

P/s NULLES VĒRTĪBA IR TĀDĒĻ, KA IR LATVIJU PAMETUŠI 450 000 CILVĒKI!

4.janvāris 2020, 20:15
Normunds Grostiņš

Tauta pati izlems. Parakstīties par Saeimas atlaišanu aizņem 40 sekundes www.latvija.lv/pv

Centra partija, kas virza Saeimas atlaišanu, ir iesniegusi CVK arī Satversmes labojumu, samazinot deputātu skaitu no 100 uz 50. Arī to varēs parakstīt un pēc tamlemt referendumā.

5.janvāris 2020, 22:38
Tautas balss

Tur nav ko NENOTURĒTIES. Manuprāt, šī valdība izturēs daudzus termiņus, jo tauta nav tik muļķa, lai laistu pie teikšanas velnus, raganas, mūdžus un izdzimteņus Krabju Šmitakāpostos, Jūles Strutuņenko, ūdensgalvas Gobzemja vai nodzertās nelaimes Lindas Liepiņas personā. Šos ķēmus un klaunus mēs nu redzam ikdienas, un šo bandu redzot, nudien, vēmiens nāk. Ak jā, Gedrocu par prezidentu, un Krāniņu par premjeru, tad būs piena upes ķīseļa krastos!

6.janvāris 2020, 16:27
Juris

Parakstus nesavāks. Aktīvā tautas daļa sen jau tālēs zilajās. Bet vietējie pārlieku liela daļa uzpirkto mēdiju nozombēta. Kustas, kā hipnotizēti. It kā jūt, ka īsti ne savā ādā. Tikai darīt netaisās neko. Bet citi tavā vietā neizdarīs, Drusciņ pašam arī jāiespringst. Bet tiem, kam pieticis un pāri palicis valdības veidotais galds, valstī notiekošās lietiņas jau maz interesē.

7.janvāris 2020, 11:26
Mara Brige

Kategorijas, kuras zeļ un plaukst jau sen - liekēži, reketieri, prostitūtas, alkoholiķi, zagļi, izspiedēji, viltvārži, dubultnieki, ierāvēji, smadzeņu skalotāji, utt., bet ne cilvēcīgo vērtību nesēji. Tā kažoka mešana uz otru pusi un divsejainība dārgi maksā Latvijai! Drīz patiesas vērtības varēs ar uguni meklēt! Eiropas čūsku ceļa gājējiem vārti vaļā! Masu medijos jau brīdina par kuģi, kas savāc pārceļot gribētājus, kuri pēc tam pazūd bez pēdām. Tāds kuģis- māja jau redzēts pie Latvijas krastiem. Nu ko! Latvijas iedzīvotāji pazudīs un ieceļos Eiropas čūsku ceļa gājēji? Dievs nedod! Vai tiešām svešajiem ir tādas tiesības valsti izvarot?

16.janvāris 2020, 20:22

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:44

Jaunākās diskusijas